Modryjelen Petra Bohuša bude robiť propagáciu politických aktivít klamára a manipulátora Jána Baránka

V čase COVIDu začala alternatíva propagovať Jána Baránka, do tej doby vareného pečeného v propagande. Verejnú mienku dlhodobo manipuloval cez svoju prieskumnú agentúru Polis, ktorej výstupy mali často pochybnú metodiku.

Keď bolo potrebné bol horlivým demokratom, “bozkával ruky”  najväčšim protislovenským živlom….teraz sa hrá na altenatívca. Stál pri zrode skorumpovanej a prehnitej strany KDH, ktorá sa podieľala na najväčšich zlodejstvách počas Dzurindovej vlády v KDH.

Pomáhal aj v kampani rodine podvodníkov Michala Kováča.

A čo urobil pre ľudi počas a po COVIDE? NIČ. Prázdne reči z auta, chvastanie sa a hranie sa na mesiáša. V minulosti chodil opravovať počítače do erotických salónov. Taký to je KDHák a národovec. Jeho pôvod je tiež otázny, mnohí hovoria, že je Žid, iní o ňom hovoria ako o chazarovi.

A našlo sa dostatok nechápavých ľudí, ktorí mu opakovane nalietajú a ešte posielali peniaze. Viacerí nám písali, ako mu poslali pár EUR a on ich utratil niekde na káve, alebo načapoval naftu do svojho súkromného auta. To kde dospel tento národ, že niekto rozpráva prázdne sľuby a ľudia ho živia? Takýto príživnik sa ide hrať na pomoc Slovákom a zmenu? keď je rovnaký prospechár a egoista ako všetci ostatní?

Je nepochopiteľné, prečo Petr Bohuš a jeho modryjelen má Baránka opakovane na svojich akciách. V minulosti na stretnutách v Zuberci boli ľudia pohoršení z arogantnosti Baránka, ktorý si tam robil predvolebnú kampaň. Počas diskusie ako egoistický narcistický suverén predbehol všetkých a začal lamentovať nad tým, ako mu klesajú preferencie. Ak ľudia máte rozum, tak tomúto klamárovi nepošlete ani cent. 


https://modryjelen.com/rozvahy-petra-bohuse/zuberecke-chodnicky/

Blížia sa voľby do europarlamentu a Baránek by rád sedel na zadku a poberal tisíce EUR. Aby si užíval ešte viac dôchodok a možno by chcel častejšie chodiť do erotických salónov opravovať počítače.

Aj Baránek nosí červený kabalistický náramok a preto je stále na infovojne, kde mu tiež robia masívnu kampaň a tam len rozpráva prázdne slová o greendeal a čo by urobil. Prečo to už nerobí? to potrebuje poberať tisíce EUR, aby začal niečo robiť a postavil sa z tej svojej lenivej rite.
https://www.inenoviny.sk/smeranek-baranek-podobne-ako-harabin-a-boris-kollar-nosia-kabalisticky-cerveny-naramok/

Baránek opakovane sa chvastá, ako ho všetci oslovujú a chcú mu dávať milióny… No keby mu chceli dať, tak ich dávno zoberie a nežobre od ľudí 30 EUR. Prečo vlastné žobre? Kde sú peniaze, čo už vyzbieral? Kde je financovanie, či to neprepil niekde v krčme?
https://www.inenoviny.sk/kamil-jakub-baranek-na-vychode-slovenska-nahana-podnikatelov-na-zalozenie-strany/

Obhajoba vlády:
https://www.inenoviny.sk/je-jan-baranek-nevedomy-alebo-manipuluje-divakov-a-obhahuje-liberalov-ako-dolinkovu-druckera/

Baránek je manipulant, o tom by vedeli rozprávať ľudia, čo ho poznajú.
https://www.inenoviny.sk/mudr-pijak-vela-ludi-naletelo-falosnym-aktivistom-ako-bombic-lassakova-baranek/

Keď niekto nič nerobí, len sľubuje a ľudia mu ešte prispejú za pekné slová. Sú ľudia hlúpi alebo on je taký dobrý manipulant?
https://www.inenoviny.sk/preco-si-baranek-nechava-posielat-peniaze-na-sukromny-ucet/

Kompetentné orgány by mali prešetriť výber peňazí Baránkom a jeho aktivity, či nešlo o podvod s cieľom obohariť sa.
https://www.inenoviny.sk/10152-2/

Baránek dlhodobo spoluprácuje s viacerými stranami, aktuálne propaguje vládne strany, predtým opozičné strany. Je obrazom divadla na dve akože proti sebe bojujúce skupiny, ktoré majú rovnakých pánov a sponzorov.
https://www.inenoviny.sk/baranek-bolo-treba-vela-usilia-aby-kotleba-neuspel/

Ako mnohí Židia, chazari a protislovenské živly..aj on hovorí o Slovensku ako o tejto krajine.
https://www.inenoviny.sk/je-baranek-zid-alebo-slovak-preco-hovori-o-tejto-krajine-a-nie-o-slovensku/

Baránek a jeho prepojenia na tajné služby.
https://www.inenoviny.sk/jan-baranek-prepojenia-na-stb-tajne-sluzby/

Baránek a pyramídy. Aký on je čistý chudáčik, aspoň tak sa prezentuje. V jeho okoli samá sviňa čakajúca na valov, aby sa nažrala.
https://www.inenoviny.sk/slovensko-na-1-mieste-ivan-harant-a-pyramida-lyoness/

Kde sú desiatky tisíc EUR, ktoré dali ľudia Baránkovi?
https://www.inenoviny.sk/desiatky-tisic-eur-ktore-dali-ludia-barankovi-zmizli-pise-blogerka/

Baránek a jeho strana je rovnaký výtvor ako Dankova strana a Huliak. Každé voľby tresba vytvoriť novú falošnú nádej, kde treba nasmerovať najjednoduchšie manipulovateľných voličov akože národných strán. Aby náhodou nevznikla skutočne národná strana, bez prítomnosti Židov a Chazarov. Baránek podobne ako veľká časť riadenej alternatívy sa chodí radiť ku Petrovi Weisovi. Peter Weis je veľmi pofiderná osoba a spojka…..

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Pseudoodborníci z Baránkovej strany – Zdravý rozum

ŽE VRAJ ROZUMNÉ ROZHOVORY Dúfal som, že sa dozviem niečo nové. Žiaľ sklamal som sa. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *