Je na zaplakanie, že také veľké množstvo ľud naletelo na klamstvá a populizmus smeráckej mafie a neuvedomuje si, akým odporným spôsobom táto mafia zneužila problémy počas koronakrízy, vojny na Ukrajine a migračnej krízy, s jediným cieľom, aby sa dostali znovu k moci a znemožnili odhalenie zločinov, ktoré napáchali počas ich vládnutia.
Som presvedčený, že keby počas posledných 3 rokov boli pri moci oni, tak by urobili ešte väčšie chyby ako vlády, ktoré sme to počas tohto obdobia mali.
Žiaľ, podobným spôsobom veľa ľudí naletelo aj na nechutný populizmus aktivistov, ako je Bukovský, Bombic, Laššákova, Baránek, atď.
https://www.facebook.com/watch/?v=3568583296746027
zdroj:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=846049277522493&set=a.605676922849168
A možno je to naopak, pán Piják ! Apropo, ktorý vládny politik ešte nikdy nekradol? A koľko v porovnaní s prechádzajúcou vládou nahrabala Matelkovo-Hedžerovská mafia? Kto je svätejší ? Nech už bolo ako bolo, ale hovoriť stále „lebo Fico“ mi pripadá viac než primitívne ! Za rozpredaj a rozkrádanie strategických podnikov za vlády cigáňa a zlodeja Mikloša tiež nešiel nikto do chládku, prečo asi ??? Lebo na Slovensku ruka ruku myje a je jedno, kto vládne ! Akurát jedni zlodeji idú menej a iní brutálne proti národu !
ano sam ste si odpovedali, ruka ruku myje…Matovicove trestne ciny boli premlcane za Fica…