streda , 29 novembra 2023

MUDr. Piják: Veľa ľudí naletelo falošným “aktivistom” ako Bombič, Laššáková, Baránek…

Je na zaplakanie, že také veľké množstvo ľud naletelo na klamstvá a populizmus smeráckej mafie a neuvedomuje si, akým odporným spôsobom táto mafia zneužila problémy počas koronakrízy, vojny na Ukrajine a migračnej krízy, s jediným cieľom, aby sa dostali znovu k moci a znemožnili odhalenie zločinov, ktoré napáchali počas ich vládnutia.

Som presvedčený, že keby počas posledných 3 rokov boli pri moci oni, tak by urobili ešte väčšie chyby ako vlády, ktoré sme to počas tohto obdobia mali.

Žiaľ, podobným spôsobom veľa ľudí naletelo aj na nechutný populizmus aktivistov, ako je Bukovský, Bombic, Laššákova, Baránek, atď.

https://www.facebook.com/watch/?v=3568583296746027

zdroj:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=846049277522493&set=a.605676922849168

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják o Kotlárovi: Krikľúni z alternatívy prevracajú kabáty a postupne ukazujú svoju pravú tvár

VOLIČI SMEROHLASU, EŠTE STÁLE VÁM NEDOCHÁDZA, ŽE STE SA NECHALI ZNOVU OKLAMAŤ. TLČHUBA, KTORÝ MAL …

2 komentáre

  1. A možno je to naopak, pán Piják ! Apropo, ktorý vládny politik ešte nikdy nekradol? A koľko v porovnaní s prechádzajúcou vládou nahrabala Matelkovo-Hedžerovská mafia? Kto je svätejší ? Nech už bolo ako bolo, ale hovoriť stále “lebo Fico” mi pripadá viac než primitívne ! Za rozpredaj a rozkrádanie strategických podnikov za vlády cigáňa a zlodeja Mikloša tiež nešiel nikto do chládku, prečo asi ??? Lebo na Slovensku ruka ruku myje a je jedno, kto vládne ! Akurát jedni zlodeji idú menej a iní brutálne proti národu !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *