utorok , 16 apríla 2024

Ministerstvo zdravotníctva nepriamo priznalo nepresnosť PCR testov pri CT nad 25

Podľa informácií priamo od hygienika Mikasa sa na Slovensku používajú hodnoty CT medzi 40-50 (informácia z augusta 2021).

Tým vzníka množstvo falošne pozitívnych výsledkov, ktoré vedú k zvyšovaniu obmedzovania základných ľudský práv a slobôd. Tieto aktivity úradu verejného zdravotníctva možno považovať za trestný čin sabotáže, ale aj viacerých trestných činov obmedzovania základných ľudských práv a slobôd.

Čím viac sa cykluje (replikuje materiál) tým vyššia je chybovosť a aj keď človek nemá COVID tak to môže výjsť pozitívne. Nevie sa, aké kvalitné boli sady, kedže ich nikto nekontroloval..len sa spoliehalo na ich kvalitu. Možno niektoré boli aj infikované COVIDom, ako bola kauza so stovkami tisíc testov v Anglicku.

Podľa priloženého dokumentu ak je počet cyklov viac ako 30 tak je výrazne vysoká falošná pozitivita. Na Slovensku sa robila násobne vyššia až 40-50. Pri takýchto cykloch sa píše že je falošná pozitivita 10% a viac. Čiže ak sa denne urobí 10 000 PCR testov, z toho môže byť 1000 falošne pozitívnych a tým sa protizákonne obmedzujú ľudské práva, bez toho aby tu niečo bolo. Celé je to postavené na hlavu, nechápem prečo politici nepodávajú právne podnety, ale vypisujú nezmysly na facebooku, prečo neinterpelujú v parlamente a nepýtajú sa, prečo nerobia poslanecké prieskumy nemocníc, týchto údajov?Pri tejto chybovosti PCR testov tu bude “pandémia” večnosť…Info použité z textu: The Problems With PCR TestingWhy Public Officials Shouldn’t Base Restrictions On PCR Tests

zdroj: https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/521350159158820

   Send article as PDF   

Check Also

Pred plošným testovaním tu prišli špeciálni americkí vojaci – PSYOPS, za ich prítomnosť hlasoval aj SMER-SD

Tesne pred experimentom s plošným testovaním na Slovensku, prišli na Slovensko 4 špeciálni americkí vojaci …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *