Michael A. Aquino – syn manželky prezidenta USA, vojak, politológ, vrcholný satanista

Michael A. Aquino bol vrcholný predstaviteľ americkej armády, syn manželky 38. prezidenta USA Geralda Forda (za viceprezidenta si sám vybral Nelsona Rockefellera) – Betty Fordovej.

 

 

 

 

 

 

 

Na fotkách vidíte Michaela A. Aquina (pózuje s replikou esesáckej dýky), vrcholného predstaviteľa satanistického hnutia na svete. Pred svojou údajnou smrťou ešte stihol ako podplukovník americkej armády vo výslužbe (armáda sa ho predčasne zbavila po pedofilnom škandále) revidovať Satanskú bibliu, jej obsah značne rozšíril:
https://www.amazon.com/Satanic-Bible-50th-Anniversary-ReVision/dp/1726242641

Na fotke je manželka Aquina – Lilith Sinclair. Typické pre satanizmus sú rôzné sexuálne orgie, skupinový sex často pod vplyvom drog, pohlavný styk so zvieratami, deťmi…

Aquino, podobne ako viacerí vrcholní predstavitelia USA – Rockefellerovci, slobodomurár Henry Ford uznávali nacistické Nemecko, to vyjadril Aquino citátom:

“Neobyčajná príťažlivosť Tretej ríše – nacistické Nemecko – spočíva v tom, že podporovala a praktizovala dynamiku a uctievanie života bez konca a v celosvetovom úspechu.”

Aquino mal byť súčasťou najtajnejšich vojenských psychologických operácií počas vojny vo Vietname. Aquino bol aj vrcholný predstaviteľ LaVeyovej Cirkvi Satanovej. Spája sa aj s viacerými vraždami a mnohí práve v jeho osobe vídia sériového vraha Zodiaca. Vraždy Zodiaca doteraz nie sú vyjasnené a nevie sa, kto bol.

Tu je niečo zo životopisa Aquina. Aquino bol členom armády USA, v tíme zaoberajúcom sa psychologickými operáciami a pôsobil vo Vietname.
Na tejto stránke je rozobratý súvis s vraždami Zodiaca: http://www.randyrocketcody.com/the-zodiac-black-magick-666/

Na internete sa vyskytuje viacero článkov, ktoré Aquina spájajú aj s pedofíliou.

Aquino bol vo Vietname súčasťou operácie: Phoenix progam. Išlo o operáciu s psychologickými prvkami, počas ktorej vyvraždili členovia americkej armády niekoľko desiatok tisíc obetí. Nevinné ženy, deti týrali, znásilňovali a vraždili. Veľmi časté boli skupinové znásilňenia, znásilnenia použitím rýb, plazov, pevných objektov. Dotyčného nakoniec zabili, či už elektrickým prúdom do citlivých miest – ako sú genitálie, jazyk. K vraždam často používali aj zvieratá, armádne psy a pozerali sa. Svedectvá sú rôzne, napríklad zapichli drevený kolik do ucha a bili ho kým nevytiekli tekutiny z mozgu. Práve z tohto dôvodu mnohí devianti, sadisti a psychicky chorí jednotlivci takúto prácu vyhľadávajú. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Phoenix_Program

Práve cieľom mnohých operácií vo Vietname bolo šírenie strachu v populáci Vietnamu. Tým obyvateľstvo ľahšie kontrolovali a stávalo sa bezbrannejšie a nemohlo sa organizovať proti nepriateľovi. Aká podobnosť s tým, čo sa deje teraz počas COVIDu, že?

Aquino a jeho žena sú spájaní aj so zneužívaním deti v detskom zariadení – v Presidiu (Kalifornia – tam pôsobil a žil Aquino). Zneužitých bolo okolo 100 detí, mnohé boli súčasťou satanistických rituálov. Po prepuknutí americká armáda toto centrum zatvorila a zničila. (Deti zneužíval v detských zariadeniach aj pedofil Jimmy Saville).
Gary Willard Hambright – 34 ročný zamestnanec tohto domova, baptistický minister, v zariadeni pracoval ako civilný zamestnanec 18 mesiacov. Za tu dobu bol obvinený zo zneužitia 10 chlapcov a dievčat. Tých obetí však bolo viac, ale nemohli vypovedať na súde, lebo mali nízky vek. Zariadenie bolo v správe americkej armády.
https://www.nytimes.com/1987/11/16/us/army-will-close-child-care-center.html

Myslíte si, že sa nás to netýka?

Trubanov satanizmus:
https://zemavek.sk/chce-nas-truban-hacknut-zdrogovat-a-pomaly-uvarit/
https://www.hlavnespravy.sk/je-truban-zrely-na-funkciu-premiera-co-o-tom-hovoria-napriklad-jeho-satanisticke-tetovania/1850536

Čaputová a satanistické symboly:
https://www.inenoviny.sk/caputova-a-jej-pochmurne-symboly/

Kiska ako prezident prijal do prezidentského paláca kozu. Koza je symbolom satanizmu, satanisti s ňou majú často sexuálne orgie.
https://www1.pluska.sk/gal/spravy/prezidentskeho-palaca-salas-andrej-kiska-dostal-sokujucu-navstevu/2
Ako prezident tiež navštívil pivovar Komín, kde varí pivo satanista Peter Chňupa (tiež Gurthnar alebo Necro Brewing):
https://tadesco.org/neni-pivo-jako-pivo-a-to-nejhorsi-je-s-rohama-neverite-pak-si-prectete-prosim-nasledujici-text/

Satanista František na Slovensku:
https://www.inenoviny.sk/obrazy-satanizmus-a-navsteva-slovenska-satanom-prezlecenym-za-papeza/

   Send article as PDF   

Check Also

Pedofilný škandál v Maďarsku. Prezidentka dala milosť prominentnému členovi cirkvi, ktorý kryl pedofilov v detskom domove v Bickse.

Pedofilia je choroba bohatých a elít. Stačí zaspomínať na prevalené prípady prominentného pedofila Jimmyho Savilla, …

2 komentáre

  1. 7 bielych a 8 modrých pruhov Pedofila Epsteina na jeho ” paláci obetovania a pedofílie”= 15 hviezd v suhvezdí Draka! Židmi vyznavané a uctievané suhvezdie, aj v mene mesta Yeru’ shalsim( Jeruzalem), v preklade doslovne: ZÁPADY DRAKA, lebo Yeru/ Ieru a Jeru je Hebrejska predpona vyznačujúca DRAKA! Jeruzalem zalozili Kanánejci( Ezekiel 16:3)= Hadí ľdud, lebo Kan a Can či Chan je v semitických jazykoch hadích indianov Ameriky= Serpent a Had!! Jericho= sila Draka; a Jerevan nosatých Arménov= Dračie jazero Van!!!

    • 7+8 čísla použili aj počas 11.septembra, 2001, ako aj 15!!! Dvojičky= 8+WTC 7= 15 HVIEZD DRAKA…

      Potom obnovili pôvodných 7 budov WTC : 1WTC+3+4+7WTC=15 hviezd súhvezdia Draka a židov!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *