streda , 20 októbra 2021

Obrazy, satanizmus a návšteva Slovenska satanom prezlečeným za pápeža

Návšteva pápeža nedopadla podľa predstáv. Verí mu strašne málo Slovákov. Mnohí, ktorí čítali Bibliu a chápu ju ho vnímajú ako satana, ktorý je prezlečený za kňaza. Jeho kroky sú v rozpore so základmi účenia Ježiša Krista.

Mnohí poukazujú na podivný obraz Doroty Sadovske, obraz nahého Jozefa.

Udrie, keď sa k obrazu pochvaľne vyjadrí milovníčka dekadencie, okultizmu, sexuálných a iných orgií – Zora Jaurová (Progresívne Slovensko).
zdroj: https://www.facebook.com/zora.jaurova/posts/10218689475100211

Ak si otvoríte stránku Dorty Sadovskej nájdete odkaz na portály, ktoré proti skutočným hodnotám kresťanstva opakované vedú tvrdý boj. Paradoxne satanistu Františka podporujú.

Mnohé diela Sadovskej majú blízko k okultizmu.
zdroj: https://www.facebook.com/dorota.sadovska/photos

Dorotu Sadovskú nájdete aj medzi priateľmi Petra Kalmusa. Práve ten je na Slovensku spájany so satanizmom na vysokom poste.

Dávno predtým ako Ján varoval pred náboženskými odpadlíkmi, Ježiš Kristus radil svojim nasledovníkom: „Majte sa na pozore pred falošnými prorokmi, ktorí k vám prídu v ovčom rúchu,  ale vnútri sú to draví vlci.“ (Matúš 7:15)

Pri Sadovskej vyznieva na zamyslenie táto jej fotka:

zdroj: https://kultura.pravda.sk/galeria/clanok/550089-dorota-sadovska-vdaka-nakaze-objavila-coronu/

Oko spájané s okultizmom možno vidieť aj tu:


zdroj: https://www.citylife.sk/vystava/dorota-sadovska-anjeli-a-svati

Sadovská dostala aj nejaké peniaze od štátu:
https://crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?art_zs2=dorota+sadovsk%C3%A1&art_predmet=&art_ico=&art_suma_spolu_od=&art_suma_spolu_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&ID=2171273&odoslat=Vyh%C4%BEada%C5%A5&frm_id_frm_filter_3=6158aae1d1fc1

Pápež pred službou na Slovensku slúžil „omšu“ v Maďarsku, kde sa podarilo odfotiť kríž, na ktorom bola lebka s hadom. Tieto symboly sú taktiež spájané so satanizmom.

Check Also

Martin Poliačik

Poliačik (poslanec SaS) bojujúci za LGBTI a podporca legalizácie resp. dekriminalizácie mnohých drog na svojom …