utorok , 16 apríla 2024

Obrazy, satanizmus a návšteva Slovenska satanom prezlečeným za pápeža

Návšteva pápeža nedopadla podľa predstáv. Verí mu strašne málo Slovákov. Mnohí, ktorí čítali Bibliu a chápu ju ho vnímajú ako satana, ktorý je prezlečený za kňaza. Jeho kroky sú v rozpore so základmi účenia Ježiša Krista.

Mnohí poukazujú na podivný obraz Doroty Sadovske, obraz nahého Jozefa.

Udrie, keď sa k obrazu pochvaľne vyjadrí milovníčka dekadencie, okultizmu, sexuálných a iných orgií – Zora Jaurová (Progresívne Slovensko).
zdroj: https://www.facebook.com/zora.jaurova/posts/10218689475100211

Ak si otvoríte stránku Dorty Sadovskej nájdete odkaz na portály, ktoré proti skutočným hodnotám kresťanstva opakované vedú tvrdý boj. Paradoxne satanistu Františka podporujú.

Mnohé diela Sadovskej majú blízko k okultizmu.
zdroj: https://www.facebook.com/dorota.sadovska/photos

Dorotu Sadovskú nájdete aj medzi priateľmi Petra Kalmusa. Práve ten je na Slovensku spájany so satanizmom na vysokom poste.

Dávno predtým ako Ján varoval pred náboženskými odpadlíkmi, Ježiš Kristus radil svojim nasledovníkom: „Majte sa na pozore pred falošnými prorokmi, ktorí k vám prídu v ovčom rúchu,  ale vnútri sú to draví vlci.“ (Matúš 7:15)

Pri Sadovskej vyznieva na zamyslenie táto jej fotka:

zdroj: https://kultura.pravda.sk/galeria/clanok/550089-dorota-sadovska-vdaka-nakaze-objavila-coronu/

Oko spájané s okultizmom možno vidieť aj tu:


zdroj: https://www.citylife.sk/vystava/dorota-sadovska-anjeli-a-svati

Sadovská dostala aj nejaké peniaze od štátu:
https://crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?art_zs2=dorota+sadovsk%C3%A1&art_predmet=&art_ico=&art_suma_spolu_od=&art_suma_spolu_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&ID=2171273&odoslat=Vyh%C4%BEada%C5%A5&frm_id_frm_filter_3=6158aae1d1fc1

Pápež pred službou na Slovensku slúžil “omšu” v Maďarsku, kde sa podarilo odfotiť kríž, na ktorom bola lebka s hadom. Tieto symboly sú taktiež spájané so satanizmom.

   Send article as PDF   

Check Also

Desiatky tisíc EUR pre Erika Baláža z Progresívneho Slovenska (My sme les)

Keď sa spomenie ochrana prírody, hneď vylezie z ulity Erik Baláž. https://progresivnespolu.sk/toto-sme-my/erik-balaz/ Erik Baláž je …

One comment

  1. Tento argentínsky ” rabín” bol dosadený za ” pápeža” 13.04.2013, s jasným symbolom, číslom 13! Mnohí ľudia nevedia že v Hadích/ Dračích kultúrach Mezoameriky vyznávali 13.dom zodiaku, nachádzajúci sa v Cieŕnej rokline Mliečnej dráhy. V žodovskej biblii je to dcéra Dinah,ako 13.dieťa Jakuba,popri 12 bratoch. Dinah je v poradí narodeních,ako 7-me dieťa..
    Číslo 13 je v biblii symnbolom REBÉLIE PROTI Bohu, a číslo ANTIKRISTA, viď knihu profesora Bullingera-Number in Scripture.. Slobodomurárske USA je posadnuté číslom 13, ako aj symbolmi a architektúrou Hadích kultúr Mezoamrriky, používajúc ich v ich mrakodrapoch, ba dokonca, majú aj kalendar mrakodrapov začiatku a konce Anno Magnus v Narodne Zemepisnom časopise USA, mesačník za Február 1989,strany 156-157! 4+5 a 7+8 budov, čídla antických kultúr a naboženstiev: 7,8 a Ennead= 9, často ako 4+5! ( V biblii, 4 Evanjeliá a kone Apokalypsi+ 5 kníh Mojžiša= Ennead, a 7 dní Sviatok Stankov žatvy sveta= duší, kde je pridaný aj 8 deň: raz v Starom Zakone pri otvaraní Salamúnovho chrámu, a raz v Evanjeliu Jana 7:2 a 7:37.. . V spojení s Kristom, ten je v 7.deň po ukrizovaní mŕtvy v hrobke, a v 8.deň je Vzkriesený…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *