piatok , 19 apríla 2024

Očkovaná speváčka Zagorová skončila v nemocnici

Hana Zagorová sa pochválila, že prekonala COVID a následne bola aj očkovaná.

Ako české médiá zistili, medzi 22. hodinou a polnocou v byte Zagorovej a Margitu zasahovala záchranná služba aj polícia. Speváčku následne previezli do nemocnice.

https://www.topky.sk/cl/100314/2190717/Zasah-policie-aj-zachranky–Zagorova-skoncila-v-nemocnici-

V článku sa uvádza, že mala dlhodobo postcovidový syndróm. To je však nezmysel, nakoľko sa očkovala, o čom bol s ňou rozhovor v médiach. Tým nemala postcovidový, ale postvakcinačný syndróm.

O očkovaní bolo písané tu: https://www.lidovky.cz/orientace/kultura/hana-zagorova-covid.A210805_173445_ln_kultura_kov/diskuse

V  médiach už nájdete info o očkovaní len veľmi komplikovane použitím selekcie dátumu v google vyhľadávači. Táto informácia, že je očkovaná je veľmi nežiadaná.
https://www.kafe.cz/celebrity/hana-zagorova-ockovani.html

   Send article as PDF   

Check Also

V Austrálii majú problém s nadmernými úmrtiami

V Austrálii majú problém s nadmernými úmrtiami. Zaočkovanosť populácie od 16 rokov dvoma dávkami tam …

4 komentáre

  1. Postkovidový syndróm je brutál vec, sama som sa s ním pasovala až 3 mesiace po chorobe. Skoro som sa zľakla z výzoru Zagorky chcela stará mladou byť a šúchala si handrou …Takto preplastikovaná aj s Margitom to je nočná mora.Tzv. celebrity nedokážu dôstojne stárnuť a sú všetci na smiech!🤓

  2. Covid 19,20,21,22??? je biozbraň židoglobalistov v záujme vyvraždenia ľudstva! Ich vražedné číslo je na Georgia Guidestones, ponechať na svete ” ideálnych” 500 miliónov holocaust survivors! Covid 19 je ich 2.koňom Apokalypsi po 11.septembri! 3.koňom bude cca v 2023☆ HLADOMOR☆…Medzi 2025 az 2028, Armagedon= WW3, depopulačná vojna sveta na tých cca 500 miliónov ….

  3. Ani milióny jej nedajú zdravie! Nech sa len zohavuje a nicí svoj uz podlomenú imunitu! V smrti je SPRAVODLIVOSŤ! Len si predstavte čo by s nami robili superboháči a diktatory! Skapú ako psi, a za 20 rokov ani pes za nimi nezašteká!!!

  4. smrt korporatnemu fašiszmu

    ako viete že zagorka preonala koronavirus ked doposial nebol izolovany a testy su falošny podvod .očom to točite a aka vakciba ked toto j su geneticke mengeleovske fašisticke pokusy na ludoch. zakladate ove nabozenstvo alebo je to scientologia slepa viera vo vedu lož sa stava vedeckpu pravdou nič nedokazane je teoria ktoru vydavate za istinu . fašiszmus otroctbo idiotizmus degenerata rotschielda ajeho mafie smrt fašiszmu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *