Mesto Nitra straší chladiacim prívesom, ľudia kritizujú Hattasa

Marek Hattas sa stal centrom útokov pre údajný kolaps v nemocnici a problematiku zosnulých. Názory na príves sa rozchádzajú – ak ide o chladiarenský box určený na potraviny, nemôže byť použitý pre mŕtvoly – ak pôjdete okolo, odfoťte nám značku, alebo sériové čislo, preveríme jeho majiteľa aj ostatné veci, pošlite nám mailom.

https://www.facebook.com/nitramesto/posts/5068333513207608

Ľudia na internete poukazujú na Hattasovu minulosť na základe videa, ktoré natočili s ľuďmi, s ktorými zakladali hidepark.

video: https://www.mojevideo.sk/video/2ea1c/marek_hattas_primator_nitry_a_slusne_slovensko.html

Citácia z videa: Sedeli sme v krčme celé leto a na konci leta sme zistili, že sme vlastne nič neurobili..tak sme založili občianske združenie.
Zaujímavý komentár fb užívateľa:
Zverili by ste mu do rúk vlastné financie, dom? obyvatelia Nitry mu zverili celé mesto….Cesta k úspechu je jednoduchá, nudiš sa v lete, chľastaš pivo, napíšeš o nejaké granty…OSF mimovládka prispeje…urobiš nejakú búdu, tam predávaš pivo, organizuješ akcie, niekto húli trávu…potom ideš na pódium bojovať za Slušné Slovensko…a zrazu si primátor a zarábaš 5000 EUR…to ti je málo, tak ideš aj za poslanca a tí voliči ťa zvolia a zarábaš okolo 10 000 EUR, sediš na dvoch stoličkách…čo už zrazu nevadí…veď transparentná vláda plná odborníkov…
   Send article as PDF   

Check Also

Štát dal za rok Markíze skoro 6 000 000 EUR, za čo?

Štát si objednal vysielanie spotov v televízii Markíza. Cena 900 000 EUR. V zmluve nekonkretizuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *