Lekár píše o štrajku v Bratislave 29.7.2021

Ďakujem sa prebúdenie Slovákov. Zažil som mnoho protestov, riadené Gorila, Slušné Slovensko…ale aj opozičné protesty na tribúnach. Tento štrajk vnímam ako možno prvý skutočný boj za naše práva, za našu slobodu.

Na proteste je množstvo ľudí každej vekovej skupiny. Rozdelení sú do viacerých skúpín a bolokujú jednotlivé cesty. Atmosféra je vynikajúca, priateľská, podpora je aj od policajtov.Média od rána manipulujú, používajú fotky z okrajových miest..kde sú stovky ľudí. Na štajku sú však tisíce ľudi. Na to, že je pracovný týždeň je to vynikajúci úspech.

Média klamú,že organizátori sa pochytili. NIe, pochytili sa s politikmi, ktorí si tam chceli robiť kampaň, či už Harabin, alebo Čarnogurský. Väčšina ľudí vnímala ich prítomnosť poburujúco.

Média klamú aj o útoku na vodičov aút. Bol som pri tom, vodič sa chcel dostať cez miesto štrajku a začal na štrajkujúcich vytrúbovať, nadávať im nech vypadnú z cesty. To samozrejme nahnevalo protestujúcich a správali sa k nemu tak ako aj on ku ním.

Podobne vnímam aj aktivitu Uhríka so SMER-SD a ich ohláseni nezmyselného protestu v Košiciach, otázka je načo zrovna dnes a načo až v septembri protest? Uhrík ani opozícia doteraz protest nepodporili, až dnes keď videli ten ohlas v médiach, začali o tom písať.

Tieto aj minulé aktivity by mali ľudi presvedčiť, že sa nemôžu spoliehať na politikov, len sami na seba.

ŠTRAJK BUDE POKRAČOVAŤ PODĽA PRÍTOMNÝCH, DOKÝM NEBUDÚ SPLNENÉ PODMIENKY. A TÝMI SÚ – DODRŽIVANIE ĽUDSKÝCH PRÁV, MEDZINÁRODNÝCH PRÁV, ÚSTAVY SR, ZASTAVENIE NÁTLAKOVÉHO EXPERIMENTÁLNEHO OČKOVANIA, TESTOVANIA A OBMEDZOVANIA SLOBODY. VŠETCI ZÚČASTNENÍ CHCÚ SLOBODU. KTO CHCE, NECH SA OČKCUJE, KTO CHCE NECH SA TESTUJE, KTO CHCE NECH SA ZAVRIE DOMA. TAKTIEŽ OBČANIA ŽIADAJÚ TRANSPARENTNÉ DÁTA Z NEMOCNÍC, VYKONANÝCH TESTOV A NIE PODVODNÉ A MENIACE SA ÚDAJE, VRÁTANE FINANČNÝCH MANIPULÁCII S COVID POZITÍVNYMI.

Podľa štrajkujúcich ak ich podmienky nebudú splnené plánujú štrajk rozšíriť do ďalšich miest, na hlavné križovatky a spojnice ciest do okolitých štátov. Preto ak môžte štrajk podporte svojou účasťou.

Ak najvyšši predstavitelia štátú sú prepojení na zahraničné tajné služby, robia experimenty na Slovákoch (Pavelka a jeho skupina podvodníkov), nedodržujú Ústavu, práva občanov, nútia občanov k experimentom vrátane detí…nič iné nám občanom neostáva ako takáto forma odporu.

zdroj: https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/514234449870391/

   Send article as PDF   

Check Also

Režiséri udalostí roku 1989 – fakty a nie bláboly súčasnej moci!!!

Prvotné rozhovory o novom politickom usporiadaní Európy sa začali rozhovormi Reagana s Gorbačovom v roku 1986. Táto fáza bola …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *