streda , 24 apríla 2024

Krčméryho našli v migračných táboroch s množstvom migrantov na Slovensku

Mário Vidák ukazuje, že za ním sa nachádza Vladimír Krčméry.

Migranti majú vybudované stanové mestečko, kde im štát bezplatne natiahol elektrinu aj kúrenie. Elektrinu chce posielať aj na Ukrajinu, pre Slovákov ale nemá…ako to je možné?

Migrantov posielajú späť na Slovensko Česi, ktorí kontrolujú hranice. Migranti sa cez Česko chcú dostať do Nemecka a iných krajín. Mário Vidák si kladie otázku, ako je možné, že pred rokom, keď bol COVID nemali problém policajti dokonale uzavrieť hranice a nikoho nikam nepustiť. Teraz tu chodia migranti z Afriky, často cez Ukrajinu a prevážaní prepravcami z Ukrajiny a tvária sa, že ich je problém odchytiť..

V táboroch nie sú žiadne ženy ani deti. Sú tam mladí svalnatí muži s telefónmi a cigaretami. Pred vojnou by mali utekať ženy a deti, nie muži.

zdroj:
https://www.facebook.com/vidakblog/videos/652415033207474

 

   Send article as PDF   

Check Also

Na Kysuciach migranti pália ohne v parkoch, prespávajú v nezamknutých budovách

Ľudia sú nahnevaní a organizujú prevozy migrantov do obcí a miest, kde žijú politici. Mohol …

3 komentáre

  1. To je zákerný spôsob, ako ich sem dostať aj proti vôli väčšiny obyvateľstva.

  2. A čo robia naše tupé, sprosté, policajné hovada? Prečo tých čiernych Saracénov neodvezú späť na českú hranicu.? Načo ich tu tí zakerní českí policajti vôbec priviezli? Nemôžeme ich predsa zadržiavať proti ich vôli,veď to je predsa proti ľudským právam.Nech si idú do toho špinavého,moslimsko- nacistického Nemecka.Ten debilný, nemecký národ je už aj tak pomiešaný a zdegenerovaný.Čím viac snívali o čistej,árijskej rase, tým viac sú teraz špinavší.Nemecko-Rakúsky chanát bude za rok,za dva počtom obyvateľov najväčší štát v Európskej únii….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *