Krčméry: Vedľajšie účinky aj na tehotných a deťoch spoznáme za 5 rokov

Krčméry dostal na TA3 otázku, na ktorej ako spomenul sa nedohodli. Riešil sa tam spike proteín a tehotné ženy. Podľa uniknutých dokumentov z Japonského testu vakcín vyplynulo, že spike proteín sa mesiace po podaní vakcíny hromadí v mnohých orgánoch, jedným z nich sú ženské vaječníky.

Aký to bude mať dopad na deti, ich psychiku, vývin, plodnosť…sa nevie a ako hovorí Krčméry ani sa to nebude vedieť niekoľko rokov.

kópia (pre prípad vymazania)

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár sa pýta, kto bude vyšetrovať tých, ktorí hovorili, že vakcína nemá vedľajšie účinky. Vedľajšie účinky už priznávajú viaceré média aj Ny Post. Čo na to Peter Sabaka?

My, ktorí sme tvrdili, že vakcína na COVID-19 bude mať vedľajšie účinky sme boli konšpirátori. …

8 komentárov

  1. vakcinačny vrahovia

    ty kckc odsudili slovakov na yhynutie čo ta kurva nehovorila o tom ked biolo pred tymi genetickymi pokusmi treba ich aj ich roduny postavit pred spravodlivy sud urobit im to iste čo robia mladym slovenskym ženam amuužom skapte fašisticke korporatny kurvy smrt fašizmu smrt vakcinačmnym vrahom

  2. Ten chlap sa nezamýšľa na sedou? Ako stále klame, mení názory? Dokonca aj tu v ta3. Potom sa čudujú, že občania nemajú dôveru v očkovaní? Ani ja nemám.

  3. Na FB sa linky na vaše články nedajú oddnes zdieľať. Aspoň mne nie. Porušujete zásady komunity…

  4. Toto prežraté prasa by mali zaočkovat Pfizerom, a nie placebom! A ukazovať video, ako sa v kŕčoch skrúca, ako mu rypák krúti od očkovania, a ako ho obracajú v nemocničnom koryte, ako prasa pred obáraním! S poslednou otázkou na spokojnosť s Pfizerom a jeho kolaborantskou rodinou kancov a svíň…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *