Kotleba klame o stretnutí so Sulíkom pred voľbami

Mnohých to prekvapilo, keď konzervatívne sa tváriaci Kotleba, údajne silný kresťan sa má v záujme stretnúť s poradcom Počiatka a Mikloša – Sulíkom. Človeka, ktorý vedie najliberalnejšiu stranu v dejinách Slovenska. Stranu, kde je najviac zvrátených politikov, bývalých privatizérov.

Niečo na tej Kotlebovej verzii nesedí… a ešte Kotleba povie, že si nepamätá..kde sa stretli…evidentne sa spolieha na hlúposť občanov..

Stretávali sa europoslanec a šéf strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík a poslanec a líder Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽS NS) Marian Kotleba? Stretli sme sa jeden krát, priznáva Sulík v statuse na Facebooku. Sulíkovu verziu potvrdil aj poslanec a podpredseda ĽS NS Rastislav Schlosár.

“Približne to mohlo byť v roku 2010,” povedal pre HN Schlosár, ktorý potvrdil, že sa skutočne Kotleba so Sulíkom stretol. Zdôraznil však, že to bolo iba raz. Miesto a predmet stretnutia si však vzhľadom na to, že to bolo dávno, už Kotleba podľa Schlosára nepamätá.

Z prirodzených príčin v Maďarsku

Sulík v statuse na Facebooku napísal, že stretnutie sa malo uskutočniť “z prirodzených príčin” v Maďarsku pred voľbami v roku 2010 na jeho žiadosť.

Juraj Miškov, bývalý člen SaS a predseda strany Skok, Sulíka obvinil, že sa od roku 2010 stretáva pravidelne s Kotlebom. Informáciu priniesol Denník N. Ďalší odídenec zo SaS, Martin Chren, na Facebooku tvrdil, že o stretnutiach Sulíka s Kotlebom vedel úzky okruh členov strany a tento fakt sa stal jedným z hlavných dôvodov rozkolu medzi liberálmi.

https://slovensko.hnonline.sk/594615-kotleba-potvrdil-sulikovu-verziu-ale-nepamata-si-kde-sa-stretli

   Send article as PDF   

Check Also

Marian Kotleba: Marián Magát na súde za vydanie knihy argumentačne zničil znalcov a ani 2 roky vo väzeni ho nezlomili

Kotleba o Magátovi: Magát je chlap! Ani dva roky väzby ho nezlomili Mariána Magáta nemusíte …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *