Kamil Jakub: Akonáhle sa vyhlásil štrajk proti WHO, Fica postrelili a rokovania NRSR sú prerušené

Možno konšpirácia, ale nech si každý urobí názor sám.

Položte si otázky.

Údajne, údajne, údajne……. nikto nič nevidel, všade píšu 2 až 3 výstrelov – koľko vlastne?.
Ani na tých výstreloch sa nedokážete dohodnúť. Zrazu už štyri?. Najprv tri výstrely ho zasiahli, potom iba dva, potom, že už aj do hlavy, a potom ide po svojich ? Ale zrazu už štyri výstrely, ako píše Zuza. …. do rána možno bude 5 výstrelov a všetky ho zasiahli?

Údajný strelec, žiadne videá, Tv zrazu nič nenatočili, ani fanúšikovia tiež nič ??
Je zaujímavé, že akonáhle sa vyhlásil štrajk proti WHO a zrazu čuduj sa svete čo sa stalo hneď po vyhlásení štrajku na 27.5.2024, samozrejme, že všetci politici boli aj usvedčení z klamstiev. Žiadne vyšetrenie už sa ani nebude konať ohľadom plandemie, však pán Kotlár. Usvedčení dokonca aj z očkovania, kde poza chrbát schválili v roku 2019. Nejako sa na tých politikov z úžasnej vlády SR sype a sype. Tak čo teda majú robiť a ako to všetko zakryť zo strachu, že ľudia už sa chystajú do ulíc!?

Z čoho taký veľký strach? Čo myslíte? Aj tá jeho posledná plačovka o jadrovej elektrárni znela úplne mimo, bolo na ňom vidieť nesústredenosť , zmätok, myšlienky úplne inde.

Lenže zrazu to idú blázni zhodiť na nejakého Šimečku. Ale prečo? Problém je WHO, lebo Vláda SR to chce prijať a je potrebné urobiť zmätok, nevraživosť a v pozadí hurá za hlasovanie MZP WHO a pandemickej zmluve s WHO!!
Prečo sa zrazu stiahol aj vyšetrovateľ Kotlár v ten istý čas ako údajný strelec strieľal na kápa Fica? Nie je to náhodou kvôli stretnutiu v NR SR ohľadom WHO s medzinárodnými právnikmi? Že to chcú prekaziť? Samozrejme, že schôdzu v NR SR prerušili na neurčito!

Takže otázky sú odôvodnené.

Nezabudnite, že ak chceš niečo zlé urobiť, musíš mať dokonalý plán na 🐑🐏.

Zamyslite sa nad tým ľudia, začnite byť kritickí, začnite už konečne aj myslieť a premýšľať!

S pozdravom

zdroj:
https://t.me/dostojneslovensko/3689

Ďalšie odkazy:
https://www.inenoviny.sk/zahady-v-pripade-atentatu-na-roberta-fica/
https://www.inenoviny.sk/ficovi-netrebalo-miliony-eur-na-reklamu-je-uz-spasitel-svetoveho-formatu-ako-hovori-daniel-bombic/
https://www.inenoviny.sk/fico-a-blaha-hecovali-dav-a-ten-krical-prezidentka-je-kurva-prostitutka/
https://www.inenoviny.sk/fica-postrelili-cca-1500-ale-miting-mal-byt-az-1630-preco-boli-uz-o-tretej-ludia-na-namesti/

   Send article as PDF   

Check Also

Daniel Bombič znova odporúčal voliť SMER-SD a robil im masívnu kampaň, dostane odmenu a bude asistentom Laššákovej? Alebo ho odkopnú ako Republika?

Daniel Bombič aka Danny Kollár robil kampaň SMERu v parlamentných voľbách a ešte masívnejšiu v …

2 komentáre

  1. Bolo to zinscenované a čo bude následovať ďalej? Už obviňujú sociálne siete z nenávistných prejavov, takže asi tvrdšia cenzúra, veď tá je potrebná pre bezproblémové plnenie jednotlivých bodov Agendy 2030…. Všetko je tomu podriadené.O niekoľko dní tu máme podpis pandemickej dohody ,potom ďalšiu “pandémiu”v réžii WHO a WEF.Ficoherec bol na stretnutí v Davose začiatkom tohto roku a dostal istotne jasné inštrukcie od nacistu Schwaba,či niekoho z jeho spolupracovníkov….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *