Ficovi netrebalo milióny EUR na reklamu, je už spasiteľ svetového formátu, ako hovori Daniel Bombič

Mnohí stále sledujú nasadeného Daniela Bombiča. Podľa jeho správ a konania (ktoré mu niekto plánuje a dáva osnovy) môžme tušiť, čo bolo cieľom nejakej akcie.

Ak si pozriete jeho príspevky o Ficovi, tak reklama vyšla. Ficovi maximálne porastli percentá aj celému SMER-SD.
Je už teraz jedno, že za pár dni sa bude schvaľovať pandémicka zmluva, že na čele kandidátky je liberálna Židovka Beňová, aj tá má predkov komunistov, ktorí boli ŠTBáci, aj strelec na Fica figuruje v ŠTB spisoch. Možno sa poznali a boli kamaráti.
https://www.inenoviny.sk/monika-benova-liberalka-ktora-je-potomkom-agentov-stb-a-komunistov/
Budú voliť aj podporcu Gay pridov, marxistu a komunistu Blahu, ktorý chodil na gay pridy po boku zakladateľa Progresívneho Slovenska – Štefunka:
https://www.inenoviny.sk/blaha-s-havranom-a-progresivnym-slovenskom-na-protifasistickom-pochode/

Daniel Bombič tiež začínal ako antifašista, to má spoločné s Blahom a Beňovou. Aj Beňová chodila na antifašistické pochody s Havranom a Mihálym. Len Daniel Bombič v roku 2015 precitol a zrazu zahodil celú svoju minulosť, piercing, antifašizmus, liberalizmus a začal sa prezentovať ako národovec a postupne rozbil celú národnú scénu, všetkých poslal proti všetkým a teraz plní úkoly na objednávku globalistov. Vyšlo to, sfanatizovaných sledovateľov má dostatok a dokáže ovplyvňovať voľby a teraz robí z Fica mučenníka, ide sa podľa plánu.

Po Štefánikovi, Štúrovi tu máme ďalšieho hrdinu, pre menej chápavých. Fico je vlastizradca (a to mu želáme skoré uzdravenie), ale jeho činy sa inak nazvať nedajú. Ficovi vďačíme za agendu 2030, NAKU, vďaka Ficovi a jeho mafii sedí Marián Magát vo väzeni za knihu.
https://www.inenoviny.sk/marian-magat-fico-posliapal-slobody-prijatim-extremistickych-zakonov/

Vďaka Ficovi Slovensko stratilo suverenitu – prijatím Lisabonskej zmluvy spolu s SNS a Harabinom, zánikom suverenity v prospech Ficovho jadra.
https://www.inenoviny.sk/europsky-super-stat-zaciname/

Nech si bábka Dano Bombič píše, čo chce. Pre nás Fico nikdy nehol hrdina a niky ani nebude. Je to klamár a vlastizradca. Vždy vychádzame z faktov a budeme ich hovoriť, či sa to niekomu páči alebo nepáči.

zdroj: https://www.inenoviny.sk/europsky-super-stat-zaciname/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Judita Laššákova (Smer-SD) pracovala pre rómsku europoslankyňu z Fideszu, ktorá je napojená na Sorosa a Svetové ekonomické fórum.

Pani Judita (za slobodná Likerová) patrí medzi mnohé akože alternatívne hviezdičky, ktoré vzišli z finančného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *