pondelok , 20 mája 2024

Marian Magát: Fico pošliapal slobody prijatím extrémistických zákonov

Magát o Ficovi: Fico je zločinec.

   Send article as PDF   

Check Also

Školy nakupujú techniku cez nastrčenú firmu Aricoma s väzbami na rodisko Počiatka

Množstvo položiek na strane 7: https://crz.gov.sk/data/att/4932058.pdf Na čo je učiteľom takto výkonný notebook? https://www.hpobchod.sk/productOpt.asp?konfId=5G391ES Vzhľadom …

8 komentárov

 1. Je to smutné a má pravdu! A keď Fico zistil že kde urobil chybu, mal by okamžite M.Magáta prepustiť z väzby a zrušiť tú hlupu chazarskú obžalobu! Celý proces je hanbou aj Ficovej vlády! Nielen Lipštejna @ jeho kumpanov!

 2. Som sa pobavil, keď biznisman z ministerstva obrany povedal, že im ľudia dali mandát čistého štíta…!!!!!

  Kšefty idú ďalej. Na východe s nákladiakmi pri zakázke na stavanie ciest a akože diaľníc. A to sú len omrvinky…

  Ľudia zvolili to najmenšie zlo, čo tu bolo k mání. Nebolo v možnej nastavenej volebnej hre na politické strany.s.r.o. inak, a že im to prevelice tak vyhovuje. Prečo SaS tam stále je, sú tak úžasní ? Lebo živnostník si bude navždy pamätať, ako ich “Sociálne cítiaci” na drzovku total nechutne okradli. Chránení druh im zase preplatil Trnavčan, keby chceli, zajtra je za volebný podvod v base !!!! Hlavne že mu zúfalec, vrece zemiakov v zelenom tričku vadil a vymysleli si špeciálnu prokuratúru. Všetci sme na vlastnej koži pociťovali “sociálne vládnutie”. Prečo asi indivídum z TT a jemu podobní mohli získať mandát. Lebo sa ľudia tak hovädsky dobre cítili, keď tu vládli “sociálne cítiaci” ? Nechutné úplatkárstvo, rodinkárčenie, kšefty, provízie, arogancia moci úradníkov a tích, čo majú chrániť a pomáhať – áno, svojich páničkov, štát v štáte !!! Na tom stavalo indivídum z Trnavy, to nebolo na vode, to sa tu žilo a žije ďalej. A zase máme hru, kde zlodeji kričia na zlodejov a spolupáchateľov genocídy…fakt som zvedavý. Všetci Tí, čo pomáhali a chránili, zase pomáhajú a budú chrániť…

  Sociálne cítiaci sú neni tak sprostí, aby si zabili “hostiteľa”. Tak sprostí – nevedomí, bezcharaktertní a podplatení boli 3,5 roka tie indivíduá v mini pauze medzi nimi. Až mi to pripadá ako perfektný taktický ťah, aby Slovač bola vôbec rada a zabudla na to, čo tu robili. Ale takí machri zas asi niesu. Ale možno…Ak by to nechali kľaknúť na totálku, kde by potom asi tak parazitovali ? Na druhej strane, keď obyvateľstvo nemá záujem, tak si ani iné nezaslúži.

  Ako inak obyvateľstvo pochopí, že treba niečo zmeniť ? No tak, že si na plné gule zažije dopady vládnutia, toho, čo si tam z-volilo. Ergo majú tam svoje zrkadlo vlastného správania sa. Pažravosť, chamtivosť, lenivosť, jeden druhého okradnúť, ako nerobiť a zarobiť.

  Plná huba rečí a skutek utek. Minimálna mzda ? A čo je sestrička, pekár, poľnohospodár, smeťár, opatrovateľka, človek, čo pracuje rukami menej hodnotní ? (moji bývalí kolegovia, nadriadení, ma nemali za tieto reči radi, aj som tak dopadol) A pokiaľ si ľudia navzájom neuvedomia, ako sa môže aj inak spolunažívať, čo je velice pomalý a pre väčšinu proces náročný (lebo sme tu v škole života-matrix), tak to tu aj tak bude vypadať a aj vypadá.

  Sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú…

  Som sa opäť pobavil, keď sa pán vyjadril, že bude prešetrený kšeft so šmakuládami, nútením, porušovaním práv a všetko okolo toho. To je jednoducho nemožné !!!

  Opäť rečí jak koza bobkov. Kde sú všetci, čo okradli a rozpredali štát ? Privatizéri a politický zlodeji ? Kde je výpravca vlakov, automobilový pretekár a všetci…? Vysmiati jak lečo užívajú plody svojej “práce”. Vrana vrane oko nevykole !!!!

  Musel by v prvom rade sám seba “natreť”. A povedať ako to všetko je, ale to neurobí. Lebo je v tom bahne dosť hlboko a ľudia sa nezmenia lusknutím prsta, len tak a ani to nepochopia.

  Musel by polovičku lekárov za porušenie Hippokratovej prísahy minimálne vyhodiť na dlažbu, (pri nedostatku lekárov) a aj všetkých, ktorí za peniaze napichali šmakulády do ľudkov. Zaujímavé, ľudia ktorí sa dobrovoľne s informovaným súhlasom nechali opichať, si vlastne cez dane a odvody platia vlastných drábov, otrokárov, travičov, sudcov spravodlivých, až sa hory zelenajú, všetkých parazitov…čo ich zase pekne chtiac, nechtiac donútia rozmýšľať, že prečo…perfektne vymyslená hra na poznanie.

  Musel by možného budúceho uhladeného panáčika na poštové známky a jeho družinu upratať, za ich činy a skutky ( a to čo o nich vie, čo na nich má a ani to nechcite vedieť…a čo zas oni vedia o ňom). A môže ? Veď on sám dobre vie, ako to je. Nieje tam kvôli nám, ale aby ich nikto nemohol za všetko, čo porobili naháňať a zatvárať. Z NÚDZE CNOSŤ. Ak niečo robíte poctivo, od SRDCA, bude mať zo srdcom problémy ? Vtedy Vám srdce a telo “tancuje” od nadšenia a radosti. Vyberajú si poradcov, akých si vyberajú, tak aj dopadnú. (Je mi ich v podstate ľúto a fakt im želám to najlepšie pre nich, lebo z môjho uhla pochopenia, je to cesta k nejakej zmene, uvidíme, nikto z nás nie je neomylný)

  A teraz ešte do toho GP, EU, uSA, nosatí, banderovci za hranicami, vojny, zahraničné korporácie, banky, zdravotné poisťovne, ktoré by vlastne mali mať iba na vlastnú réžiu a nie ožobračovať svojich hostiteľov…to bolo rečí a sľubov. Reči sa hovoria a chlieb sa je.

  POKIAĽ SI HOSTITEĽ NEUVODOMÍ, ŽE MUSÍ PRESTAŤ ŽIVIŤ PARAZITA a pochopí, že musí začať od SEBA, a na to aby pochopil, je potrebné sa učiť, vzdelávať, rozvíjať, kultivovať SEBA a svoje deti, okolie. Spolupracovať, pomáhať si navzájom, aj keď máme iné pohľady na veci, snažiť sa nájsť cestu ako koexistovať a nejako spolunažívať. To je ale celosvetovo, nie len u nás. Väčšina sveta ani nevie, že existujeme, len tí, čo nás potrebujú ako lacnú pracovnú silu a okrádať. Všetky tie reči o prezentácii v zahraničí. Národné programy. Mrkva zavesená somárovi na palici pred oči…

  JE TO VôBEC MOŽNÉ zmeniť pri momentálnej skladbe obyvateľstva zemegule ?

  No a pokiaľ to nepôjde, tak nás čaká, to čo nás čaká…či sa nám to páči, alebo nie.

  Pred Poznaním a vlastnou minulosťou neutečie NIKTO z nás…

  Až keď si ľudia sami zaslúžia lepších, vychovajú lepšiu generáciu lepších, potom sa môže voľačo zmeniť….

  Dovtedy len môžeme meniť SEBA a tak (si) zmeniť (svoj) SVET.

  Nikto to za nás nezmení !!!

  ALE MôŽME SA POKÚSIŤ, to sa ráta…

 3. Prieskumy môžu byť účelové, zaplatené, nepresné, v jednej krčme budú také, v inej úplne iné, v kaviarni iné. V BA, PO, PT, KN…všade iné. Pre mňa to vôbec nieje relevantná informácia.

  Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.

  Božie mlyny melú pomaly, ale iste. A ako to spomínali sociálne cítiaci, na každú sviňu sa varí voda, tak uvidíme, kto nakoniec bude v kotlíku…momentálne ešte stále hojne paraziti majú choseň zo svojich hostiteľov. Od osád, cez celebrity, profi športovcov, pseudo umelcov, úradníkov prebytočných až po volených zástupcov politických s.r.o. Jedine keď padne uSA a s ním dolár a euro, len to tiež nebude nič príjemné. Všetko “zlé” je ale na niečo dobré. Uvidíme. Nevidíme do toho, ako oni, ťažko presne predikovať. Treba žiť TU a TERAZ.

  Treba byť v obraze, ale pokiaľ sa dá, moc to neprežívať a tešiť sa z maličkostí.

  • “Božie mlyny melú pomaly, ale iste.” …. čo mýslíš tým bludom? … Hádam nie “svine budú zomleté v pekle po smrti tela”? … Ale čo iné tým vlastne môžeš myslieť, keď milióny svíň dožijú staroby a zomrú v posteli bez bolesti…..

 4. 1:53 ….fotka…GRCIAM… 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *