Záhady v prípade atentátu na Róberta Fica

Pre porovnanie príklad streľby do brucha a rozprsknutie krvi. To pri atentáte na Fica nebolo vidieť, krv nebola nikde, ani na chodníku ako ho dávali do auta..nikde. Pritom náboj asi ťažko ostal v tele Fica, ale musel ho prestreliť, otázne je kde je? Z takej blízkosti rana do brucha a ostatné rany do iných časti tela..krv by bola všade. Doteraz neexistuje jediný záber, video, fotka, kde by bolo vidieť krv po streľba, Ficovu krv.
Video:

Fica previezli do auta, bez stopy krvi, nikde.

Ochranka konala veľmi pomaly a zvláštne. Tu vidíme aj pána, ktorý si Fica nahrával z pár metrov  a môže vyvratiť všetky pochybnosti, či bol atentát skutočný.

zdroj: https://www.facebook.com/olga.gasparova.77/videos/1449650442333698

Strelec  nie  je  obyčajný  človek,  ale  figuruje  v spisoch ŠTB,  ako  aj  rodičia  Beňovej.

Znova je problém so zábermi, chybajú ostré zábery, viaceré uhly. Rovnako ako pri atentátnikovi Davidovi Kozákovi v Prahe.
Tu je príklad toho, keď pištoľ streli do brucha…

zdroj videa: https://www.youtube.com/watch?v=EvVLGGtVMzQ
Ďalší príklad strely do brucha z filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=mYomU6-NEuM

Fico predvídal atentát mesiac pred udalosťou. Aj atentátnik plánoval atentát mesiac. Tomu sa hovorí zhoda v oboch prípadoch.

Útočník nahratý pravdepodobne políciou. Daniel Bombic sa dostal k občianskému. Od koho, od polície? Prečo toľko zlyhaní polície?

Ľudia na internete si kladú  otázky, kde su minimálne 3 náboje. Fico je bez krvi, náboje ostali v jeho tele? Je Robocop?

 

Slováci sa modlia za Fica, naivne si myslia, že ak neprežije Fico tak sme stratení. Až taká silná je manipulácia verejnej mienky. Fico a SMER-SD vďaka tomuto atentátu výrazne posilní svoju pozíciu.

Schvaľovanie pandemickej zmluvy môže v tichosti prejsť. Svet bude riešiť Fica a z obete Fica sa stane milovník národa, lebo aj iných bojujúcich za ľudi zabili alebo sa pokúsili zabiť, Štefánik, Štúr… Ale Fico nie je s ľuďmi, Fico je globalista a naplno ide agendu globalistov.
https://www.inenoviny.sk/kto-vsetko-bol-s-ficom-na-korupcnom-stretnuti-podnikatelov-a-statov-preco-sa-lud-sklada-na-taketo-protizakonne-stretnutia-za-zavretymi-dverami/

   Send article as PDF   

Check Also

Aj majiteľ Dráčika sa pýta, prečo neviezla Fica záchranka do nemocnice, ale ochranka? pomýlili sa a šli najprv do hospicu a nie do nemocnice?

Kde sú zábery z nemocnice v Handlovej? Bol tam Fico skutočne? Neexistuje jediný dôkaž, že …

One comment

  1. V takýchto prípadoch sa staci opýtať, kto z daného činu benefituje najviac? V tomto prípade je to Fico, resp vláda. Mame slovenský 9/11. Ak si ľudia mysleli, že za covidu bolo zle, teraz bude ešte horsie. Nikto si nedovolí nič povedať voči vláde a ak hej, cenzúra to zaistí, aby sa zabranili “nenavistnym” prejavom. Polícia už 2 hodiny po skutku varovala ľudí, aby si dávali pozor na hubu. A na videu je vidieť, že policajti si útočníka nevšimali ajni po čine, ako keby boli na to pripravený. Ešte to tu bude zaujimave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *