Kto všetko bol s Ficom na korupčnom stretnutí podnikateľov a štátov? Prečo sa ľud skladá na takéto protizákonné stretnutia za zavretými dverami?

Pýtal som sa cez infozákon, kto s Ficom šiel na zločinecké svetové ekonomické fórum, koľko to stálo a čo sa tam preberalo. Samozrejme povrchná odpoveď, cesta a náklady ostatných neboli zverejnené.
Súkromné firmy platia 70 000 eur za to, aby tam šli a stretávajú sa so štátnymi predstaviteľmi na Svetovom ekonomickom fóre.
Klaus Schwab je niečo ako mafián, ktorý za výpalne zabezpečuje korupčné stretávky politikov so súkromnými firmami a dohadzujú si kšefty a dohody, ako okradnú občanov. Uhliková daň, čoskoro možno daň za kyslík.
Mafia a zločin najvyššej úrovne. Prečo nekričia média, právnici? To nikomu nevadí táto forma korupcie, klientelizmu? Nás chcú sledovať a sledujú, cez mobily, kamery. Stačí niečo doma povedať a už vam to ukazuje v reklame, ale nielen na to to je.
A títo podvodníci idú sa stretávať za zatvorené dvere, za peniaze občanov a nik nemôže vedieť, čo tam robia. Nás chcú sledovať aj na záchodoch a ich na takýchto zločineckých aktivitách nemôžme. Kde stratil svet rozum? Mafia resp. fašisti (spojenie štátnej a súkromnej sféry) sa stretáva za zatvorenými dvermi, dohaduje ako okradnúť a šikanovať ľudí a občania to nemôžu vedieť a skladajú sa na to. Kocurkovo?
Uvažujem koho kontaktovať. Ći to dať preveriť cez NKÚ, alebo na nejaký výbor pre nezlúčiteľnosť funkcií?
A čo uhliková stopa? Súkromné lietadlo? Čo tak s inými obyvateľmi?  Páni môžu? Dúfam ste tam aspoň žrali chrobáki a neprdili. Vy prasatá nenažraté.
Ľuboš Bilačič – je osobný fotograf a ochránkar Fica. Zaujimavé, že bol fotografom aj Hegera, Matoviča.
   Send article as PDF   

Check Also

Pellegrini si znova nakadil do úst a podviedol voličov

zdroj: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/pfbid02t3eS4Qnv3dnTpGzF8HvyC3kBMVE6yPxwXAB1EAH14S7dYC1GzEE2bkmvV68WuBBl    Send article as PDF   

One comment

 1. zoznam na WEF 2024 (2019 bol aj Pellegrini)

  https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/oprava-tentokrat-skutecne-aktualni-seznam-ucastniku-wef/

  Plati sa vstupne za stat okolo 200 000 EUR, za osobu ktora tam ide sa plati okolo 20 000 EUR vstupne. JE to aj zverejnene. Dalo by sa to najst. Ziadne zdarma tam neexistuje.

  Co sa tyka sledovania ludi, ved nevedia urobit ani poriadnu navigaciu.

  Jediny kto zatial urobil sledovanie kamerami je Si Tin cinsky prezidnet, ktory dal instalovat v Cine 600 000 000 kamier a k tomu sockredit.

  Umrel Navalny a vsetko nasvedcuje tomu, ze umrel na Sputnik – ktorym je napichany kazdy vazen, bachar a vojak. Akymi sarzami (ostre vs. placebo) nevieme, ale Naval zomrel nahle a rychlo, s inak velmi slusnym komfortom v base za polarnym kruhom (nenavideny opozicnik napojeny na MI6 v plnom komforte ! ).

  Zaujiamve ze na zozname rokovani Fiica je znova SAE a Vietnam… Kalisrotove konexie.

  Tu treba povedat ze Kalisrot sa stiahol 2020 z politiky, vzdal sa mandatu poslanca.
  A zrazu je minister v rezorte kde tecu prachy.

  SMER a HLAS (statni tajomnici, ministri a uradnici sirokeho spektra…) sa stretavaju a su v dokazatelnom kontakte s mafiou, ktora pracovala aj pre vlady 2020-23, ten fotograf to dokresluje.

  Napr. syn Gaspara je v blizkom a castom kontakte s Valerom Ferkom, liberalom z JOJky, inak extrovertom kuchar-casnik z Kosic.
  Ferko zabezpecuje medialne krytie pre HLAS (sef spravodajstva JOJ bol v kontakte s Tigrom a Petrovom) a je poslancom drogovho brlohu menom Rovinka pri Ba, kde besni aj exekutor-developer Kruty a psychopat -bitkar MMA Benko (BENALEX, Benkova Silvia chcela byt starosta a poslanec Rovinky) a Pllackova – vsetci drogovi dileri.
  Aj Sparatko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *