Judita Laššaková – židovský pôvod, maďarské občianstvo a príprava na spojenie s Maďarskom

Judita Laššáková má dvojité občianstvo, maďarské a slovenské. V Maďarsku robi/robila asistentku poslancovi. Na Slovensku sa tiež politicky angažuje, silnú reklamu jej robí Daniel Bombic (Danny Kollár), ktorý tiež časť života trávil v Maďarsku na ambasáde. Možno práve väzby s Maďarskom viedli k viacerým názorovym kotrmelcom Bombica (naposledy podpora digitálneho eura, ktoré začal podporovať potom ako ho začala podporovať jeho názorová múza – Judita).

Väzby Laššákovej na Orbána a Maďarsko sú veľmi silné. Orbán sa len tak s niekym nefotí a nestretáva, Laššáková je prepojená aj na viacero poslancov Orbanovej strany Fidesz.
https://www.facebook.com/TVOTVSK/posts/345303567619895

Laššáková bola vyškolená viacerými spravodajcami. Nekriticky ju propaguje riadená alternatíva ako hlavnespravy.sk, Infovojna, Daniel Bombic.
https://www.inenoviny.sk/kto-to-je-judita-lasakova/

Na Slovensku aj vďaka alternatíve ľudia sú postupne pripravovaní salámovou metódou na myšlienku spojena sa s Maďarskom. Kedy podvodník Orbán je nekriticky propagovaný na riadenej alternatíve aj českej – Aeronet. Pritom Orbán je napojený do množstva korupčných kauz a najnovšie viacerí jeho blízki ľudia boli zapojení do pedofilnej kauzy.
https://www.inenoviny.sk/pedofilny-skandal-v-madarsku-prezidentka-dala-milost-prominentnemu-clenovi-cirkvi-ktory-kryl-pedofilov-v-detskom-domove-v-bickse/

Snahy o ovladnutie Slovenska Maďarskom sú tu dlhodobo. Nie je náhoda, že Šamorin je miestom nielen vysielania Infovojny, bydlisko Adriána z Infovojny, ale sídlia tam aj najbližši ľudia Orbána, oligarchovia, Bugár a iní, vrátane kabalistického centra.
https://www.inenoviny.sk/infovojna-ma-studio-v-samorine-kde-je-jedine-kabalisticke-centrum-na-slovensku-a-aj-preto-lichtner-danko-harabin-a-ini-nosia-kabalisticky-naramok/

Villági, ktorý vlastní Slovnaft je nielen blízka osoba Fica, ale bol aj v kauze Gorila a je blízka osoba Bugára, Orbána.
https://www.inenoviny.sk/jan-drgonec-zacinal-v-ruskovej-strane-ano-mal-firmu-s-gorilou-vilagim/

O tom, čo nám robilo Maďarsko a Maďari si môžme prečítať v dielach Štúra, Hodžu, Vajanského. Prípadov zbližovania našich politikov s Maďarskom je veľmi veľa.
–  Predseda maďarského parlamentu László Kövér na konferencii Perspektívy strednej Európy v Drážďanoch povedal :„S pánom Ficom sme mali spory, ale teraz história chcela, že sa dva maďarské národy v dvoch rôznych krajinách spojili“.

– Ernő Raffay, bývalý štátny tajomník ministerstva obrany Maďarska a nositeľ dvoch maďarských štátnych vyznamenaní (posledné z roku 2020) uviedol na jednej januárovej besede v tomto roku : ,,Najlepším riešením na vysporiadanie Trianonskej mierovej zmluvy je územná revízia maďarských hraníc, diplomaticky alebo vojensky.” (toto je výrok BÝVALÉHO štátneho tajomníka a nie nejakého maďarského šovinistu z miestnej krčmy) ďalší citát od tohoto iredentistu Problém je, že Maďarsko ešte nemá vybudovanú armádu na tento postup. ,,Na revíziu hraníc je najlepšie vytvoriť krízu v priestore. Alebo v hraničnej situácii treba vojnu v priestore. ” Ďalej : Kríza s ohľadom na územnú revíziu je asi dobrá, lebo jednotlivé štáty oslabnú a tam môžu Maďari nejako zasiahnuť. Musí byť však pri moci vláda, ktorá to chce a zdá sa, že práve taká vláda teraz je pri moci. Všetko sa ukáže, ako sa bude maďarská vláda správať pri Zakarpatsku. Na revíziu hraníc „musí byť 5 – 6 podmienok a potom sa územná revízia môže stať realitou,“ uzatvára maďarský politik. (https://www.youtube.com/watch?v=4HTE23YYSyI&t=1795s)

A teraz sa objavuje otázka , tesne pred vojnou na Ukrajine mal Orbán stretnutie s Putinom ktoré trvalo 4 hodiny medzi 4 očami vážne si ideme myslieť že tam rokovali 4 hodiny o ruskom plyne ? Áno oficiálna verzia je taká ale kto tomu verí je naivný .

Pri stom výročí podpísania Trianonu sa vyjadril V. Orbán, že súčasný povojnový poriadok je pre Maďarsko dočasný a neprijateľný, a že piata generácia Maďarov zvedie rozhodujúcu bitku, napraví krivdy a dosiahne víťazstvo, buď mäkšou alebo tvrdšou formou. A takýchto veci by som tu mohol dať najmenej 100 . Preto každému odporúčam si prečítať tento článok https://skspravy.sk/komentare/madarska-iredenta-v-akcii-na-reviziu-hranic-je-najlepsie-vytvorit-krizu-v-priestore/ a myslím si že každému komu nie je Slovensko ukradnuté sa bude variť krv pri čítaní tohoto článku . Týmto komentárom nechcem naznačiť to že by sme nemali spolupracovať s Maďarmi ale určite by sme si na nich davať veľký pozor a určite im neveriť kedže Maďarsko od iredenty doteraz neupustilo . Čo je najviac smutné že Slovenská politika je voči tomuto pasívna dokonca až slepá a tak isto aj “vlastenecké” strany (a áno myslím tým aj Hnutie republika a LSNS )

A nezabúdajme, že Maďarsko naplno išlo COVID-19 agendu. V Maďarsku bolo najviac ľudi pripájaných na umelú pľúcnu ventiláciu a to viedlo k šíreniu strachu následkom nadmerného umierania a potom očkovanie. Očkovanie bolo v Maďarsku povinné vo viacerých odvetviach. Orbán aj keď sa na alternatíve prezentuje ako národovec je presným opakom, je to typický globalista s väzbami hlavne na Izrael (preto spolupracuje aj s Trumpom).
https://cms-lawnow.com/en/ealerts/2021/11/hungary-introduces-mandatory-vaccinations-in-the-workplace

Počas COVID-19 Orban tvrdo razil povinnosť očkovania. Šírenie správ proti očkovaniu prenasledovala jeho polícia prijatým zákonom porušujúcim slobodu slova, čo kritizovalo mnoho ľudí. Za názory proti COVID-19 alebo očkovaniu mohol ísť človek do väzenia na niekoľko rokov.
https://rsf.org/en/orb%C3%A1n-s-orwellian-law-paves-way-information-police-state-hungary

A ako správny globalista a bábka elít aj on ohlupoval národ, že sa očkuje experimentálnou vakcínou, dokonca boosterom.
https://hungarytoday.hu/orban-third-shot-booster-jab-vaccine-vaccination/

Práve v Maďarsku sa narodil ideologický tvorca Izraela – Theodor Herzl.

Málokto vie, že v Maďarsku je najväčšia Židovská synagóga v Európe a druhá najväčšia na svete.
Orbán otvoril pre Židov najväčši Kosher bitúnok v Európe, Maďarsko pomohlo miliónmi.
https://www.timesofisrael.com/hungarian-pm-vows-to-protect-jewish-rituals/
https://www.timesofisrael.com/hungary-leads-europe-in-kosher-foie-gras-production-to-viktor-orbans-advantage/

Žid Rastislav Káčer sa vyjadril, že Maďarsko by si mohlo narokovať územia na Slovensku, to postavilo na nohy viacerých politikov a občanov Slovenska.
https://hnonline.sk/slovensko/96066208-roztrzka-s-madarskom-matovic-je-nikto-reaguje-minister-kacer-na-sefa-olano-ktory-ho-prirovnal-k-slotovi

Čerpané z komentára: https://t.me/inenovinysk/5309

Orbánove figúrky v HLAS-SD:

Orábonové figúrky sú aj v strane HLAS-SD, zosilňujú snahy o obnovu veľkého Maďarska

   Send article as PDF   

Check Also

Facebook sa postavil na ochranu Infovojny a nás obmedzil ešte viac

Infovojna zakázala komentáre na ich stránke, toto sme zverejnili na facebooku a ten príspevok vymazal …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *