Ján Drgonec – začínal v Ruskovej strane ANO, mal firmu s gorilou Világim

Ján Drgonec si dlho užíval pomerne neznámosť vo verejnom priestore až kým sa jedného dňa nezjavil na Infovojne, odvtedy je tam varený..pečený.

Málokto však pozná jeho skutočnú minulosť.

Počas bývalého režimu bol členom KSČ.

Drgonec mal a možno aj stále má právnickú kanceláriu s Oskarom Világim. Oskar Világi nie náhodou je jedným z hlavných aktérov spisu Gorila. A nie náhodou jeho spolupracovník Drgonec bol v gorilej strane Pavla Ruska – ANO. 

Ján Drgonec bol poslancom parlamentu v čase Gorila rozkrádačiek(2002-2005). Prečo ústavný sudca vstúpi do strany pod kontrolou Haščáka z Penty, strany vedenej podvodníkmi ako je Malchárek a Rusko je otázne. Ked už sa blížil koniec a najväčšie gorilie rozkrádačky boli dokonané…Drgonec zo strany odchádza.

ANO sa vyjadrilo, že odišiel, lebo mal neuspokojené ekonomické záujmy. Čo tým nepriamo povedali je otázne, možno provízie z Gorily.

https://www.sme.sk/c/2240107/drgonec-odisiel-ano-zautocila.html

Tu si môžme pozrieť hlavného aktéra Gorily – Vilagiho spolu s Róbertom Ficom. Vilagi má pod kontrolou Bugára a jeho SMK.

Zdroj: https://www.facebook.com/watch/?v=10153720935896410

Práve v Šamoríne sa nachádza oligarcha SMK – Czucz.
https://www.aktuality.sk/tema/oligarcha-stefan-czucz/

Kúsok od neho býva Béla Bugár, ale aj Adrián Repčok.

V Šamoríne sídli aj Židovská kabala:
https://www.facebook.com/BBslovensko/

 

Už chápete, prečo Infovojna a ostatná alternatíva propaguje SMER-SD, Drgonca, Lašákovú? Judita Lašáková má prepojenia na tajné služby, Maďarsko a taktiež Židovstvo… Práve v Maďarsku sa narodil zakladateľ Židovského štátu – Izrael – Theodor Herzl.

A z toho všetkého aj vyplýva, prečo Drgonec bol ticho ako ostatní počas COVID-19 porušovania zákonov a práv občanov. A nie náhodou Gorilu nevyšetroval Fico ani Matovič…

Világi háji záujmy Maďarska na Slovensku:
https://www.tyden.cz/rubriky/byznys/slovensko/vilagi-slovenska-politika-by-mela-nacionalistum-a-slotovi-rict-dost_204858.html

Viac o gorile tu:

https://www.inenoviny.sk/category/gorila/

   Send article as PDF   

Check Also

Ficova vláda dávala viac peňazí Globsecu ako Matovičova vláda

Dôkazy máte priamo pred očami a ste slepí. Slepí, lebo nechcete vidieť, nechápete. Naivne dôverujete …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *