sobota , 24 februára 2024

Ivermectin – antiparazitikum za pár EUR sa javí aj podľa štúdií a skúsenosti lekárov ako najúčinnejší liek na COVID-19

Našiel sa účinny liek na COVID-19. Farma firmy, ich bábky ako Dr. Jarčuška, Dr. Krčméry, Dr. Hudečková, Dr. Krištúfková, Dr. Mikas budú nešťastní. Liek je niekoľko desaťročí starý, je za pár eur (cena okolo 5 EUR), liečba neučínným a nebezpečným Remdesivirom stála vyše 2000 EUR na pacienta. Liek už skúšali viacerí známi lekári po celej EÚ, u všetkých závažnejšich prípadov s COVID došlom po pár dňoch k ústupu alebo výraznemu zmierneniu príznakov.
Predpokladám, že farma firmy začnú viesť boj proti tomuto lieku, ako to je pre ne bežné. Môžme očakávať nimi financované štúdie, ktoré budú hľadať vedľajšie účinky Ivermectínu a zveličovať ich, aby odstrašili lekárov. Nám v psychiatrii sa stálo už viackrát, že zafinancovali štúdie proti lieku a tým zabezpečili jeho stiahnutie z trhu, aby presadili svoj patentovaný a menej účinny liek.
   Send article as PDF   

Check Also

Zabíjajú Remdesivírom pacientov?

Na internete je množstvo článkov, ako ľuďom Remdesivír poškodil pečeň, obličky. https://zaslobodu.sk/zvyseny-vyskyt-poskodanie-obliciek-pri-liecbe-remdesivirom/ Samotné WHO už …

3 komentáre

 1. https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/bolivie-v-cele-se-svym-prezidentem-oficialne-spustila-ucinnou-lecbu-covidu-a-postavila-se-tak-koronavirovemu-silenstvi/

  V Bolivii chcu ist cestou roztoku oxidu chloriciteho.
  Ku tym vedlajsim ucinkom : skoda ze tak intenzivne nehladali vedl ucinky ibuprofenu…
  Daleko viac ludi umiera na onko-, kardio- a diabeticke dg., rastu pocty pacientov s roznymi formami demencie.

  Preco nehladaju vaxinu tam?? A preco sa ludom nepovie, co robit aby tieto caste dg. vobec nedostali?
  Cui bono?

 2. V niektorej diskusii pisal clovek, ktory bol doma s Covidom – a uviedol aj tento Ivermectin, vitaminy a voda + caj. K tomu nejaky sprej do nosa (intranazalne).
  Za par dni horucky vyrazne ustupili, pouzil to aj u starsich ludi (asi rodicia) a zabralo tiez.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *