Ivan Korčok, jeho životopis, minulosť, názory a väzby

 

Vo vláde 2020 Igora Matoviča bol Korčok minister zahraničných vecí ako nominant SaS.

Ivan Korčok má židovský pôvod a aj blízko k Izraelu.  (podobne ako iní kandidáti na prezidenta – Harabin, Drgonec, všetko sú Židia)
https://www.topky.sk/gl/761537/2905437/Korcok-sa-stretol-s-premierom-Izraelu–Apeloval-na-zdrzanlivost-a-primeranost-pri-pouzivani-sily

Za vlády Fica a Danka dostal vysokú funkciu v EÚ:
https://snn.sk/teraz_sk_143601/

Korčok, podobne ako Drgonec sú nastrčení agenti na odobratie hlasov. Korčok bude pravdepodobne zohrávať úlohu Mistríka, počkáme si ešte na kandidáta na štýl Čaputovej.
https://www.inenoviny.sk/jan-drgonec-zacinal-v-ruskovej-strane-ano-mal-firmu-s-gorilou-vilagim/

Korčok je člen Rotary clubu:
https://www.inenoviny.sk/dodatok-k-sprave-o-stave-jadrovej-bezpecnosti-jadrovych-zariadeni-na-uzemi-sr-a-o-cinnosti-uradu-jadroveho-dozoru-sr-za-rok-2019/
https://www.inenoviny.sk/agent-ivan-korcok-je-clen-slobodomurarskej-odnoze-rotary-club/

Na príklade Korčoka môžte vidieť, že politika je divadlo. Nech zvolíte, koho chcete zahraničné bábky ako Korčok ostávajú na svojich miestach a ťahajú Slovensko proti vôli občanov ku globálnej totalite.

Žid Chmelár sa vyjadril o Korčokovi:
Pri pôsobení na poste hovorcu ministerstva zahraničných vecí za éry Vladimíra Mečiara sa ešte môže brániť tým, že tohto premiéra iba „zažil“, pretože táto funkcia je ešte úradníckou pozíciou . No už ako štátny tajomník rezortu diplomacie vo vláde Mikuláša Dzurindu neslúžil iba Slovenskej republike, pretože táto funkcia je politická. Ešte predtým sa Korčok vyšplhal na diplomatickom rebríčku po chrbte Pavla Hamžíka, ktorému najprv robil hovorcu a ten mu ako podpredseda vlády zabezpečil miesto vedúceho našej diplomatickej misie v Švajčiarsku, neskôr zástupcu slovenskej misie pri NATO. Tento rýchly postup okomentoval v kuloároch slovami: „Vsadil som na dobrého koňa.“ Lenže tohto „koňa“ opustil ihneď ako Pavol Hamžík stratil moc a po získaní kresla štátneho tajomníka sa na svojho bývalého chlebodarcu doslova vykašľal, čo mu Pavol Hamžík nevedel dlho zabudnúť. Po páde Dzurindovej vlády sa Korčok rýchlo zorientoval v novej mocenskej situácii a získal si priazeň špičiek Smeru-SD. Najprv sa stal stálym predstaviteľom Slovenska pri Európskej únii a neskôr štátnym tajomníkom rezortu diplomacie vo vláde Roberta Fica i Petra Pellegriniho. Po vymenovaní za ministra v Matovičovej vláde sa síce Korčok rýchlo bránil, že do straníckej politiky Smeru sa nikdy nezapájal, to však nie je celkom pravda. Predovšetkým, bez dôvery Roberta Fica by sa štátnym tajomníkom nikdy nestal.
https://www.facebook.com/ChmelarEduard/photos/a.328767897155109/3152286038136600/?type=3

https://iness.sk/sk/stranka/3229-INESS-na-Pohode

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/dvaja-diplomati-sefcovic-korcok-maju-sebe-blizko-ake-zeny-ich-spajau

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Fico by mal pri takom poškodení dve barly a nie jednu

Ako majú ľudia veriť takýmto „informáciám“, citujem. Vicepremiér Robert Kaliňák pripomenul, že u Fica ide …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *