piatok , 19 augusta 2022

Farizej Šeliga, Droba prichýtení po zákaze vychádzania v Hríbovom protizákonne otvorenom bare

Juraj Šeliga sa podvodom dostal ako apolitický „bojovník za slušné Slovensko“ do parlamentu v strane Andreja Kisku. Pochádza z obce na Orave – Hruštín. Jeho príbuzní v okoli vlastnia množstvo pozemkov a oplývajú bohatstvom. Aj preto mu zabezpečili vzdelanie „len pre vyvolených“ Študoval na školách, z ktorých vzišli mnohí protinárodni bojovníci a bábky, ktoré hájili záujmy cudzích mocnosti a korporácii.

Jeho video z októbtra 2020, kde vyzýva k zodpovednosti.

Svoju farizejskú zodpovednosť Šeliga porušil opíjaním sa v Hríbovom protizákonne otvorenom bare. Všetci Slováci majú zákaz vychádzania. Podvodníci ako Šeliga, Žitňanská, Hríb a Droba sú „císarmi“. Ako väčšina podvodníkov prichytených pri podvode klamú, tak aj oni tam údajne nežúrovali, ale pracovne „rokovali“ S novinárom a bábkou zahraničných mocnosti Hríbom? Nie je už len samotné stretávanie s protislovenským agentom Hríbom na odvolanie z funkcie?

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/nazivo-ako-seliga-vysvetli-nocnu-navstevu-podniku-porusenie-pravidiel-prva-reakcia-poslanca

https://plus7dni.pluska.sk/domov/prichyteni-zupan-droba-poslanci-ludi-noci-rokovali-podniku-ktory-mal-byt-zatvoreny

Šeliga šiel podľa novinárom pod vplyvom alkoholu a mal problém s rovnováhou. Šeliga (30) šiel odprevadiť Źitňansku (46), novinári poukazujú na ich možný vzťah už od jari 2020.

ŠELIGA konečne prezradil pravdu o VZŤAHU so ŽITŇANSKOU: Mladý žralok!

Jana Žitňanská, začinala v KDH, potom v Lipšicovej NOVA, teraz Za ľudí. Patrí medzi prevracačov kabátov a Lipšicovych ľudi. Žitňanskej manžel, už nebohý Róbert Žitňanský bol nevlastný syn Lucie Žitňanskej. Na KDH a ich organizácie má napojenie aj samotný Šeliga.

Lucia a Jana Žitňanská

 

 

Osôbky boli v bare milovníka USA, Hríba.

Orientáciu Hríba je ľahko zistiť z jeho konania, Slovákov neznáša.

Hríb podobne ako ostatní farizeji sa hral na dodržiavanie opatreni. Keď mal COVID-19, pochválil sa svojimi stykmi s Klempom, Bražinovou…všetko jedna poprepájana banda.

https://www.tyzden.sk/nazory/67942/stefan-hrib-dostal-som-covid-19/

Ožratý Hríb.

 

Podobne aj Droba, ktorý zamestnával Hegera, je milovníkom Gay pridov a jeho brat robí so Smerákmi.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Pýtal sa na výhody pre očkovaných, Heger mu povedal, že hlavnou výhodou je ochrana zdravia

Do správy nám zaslali príspevok, kde reagoval premiér SR – Eduard Heger na užívateľa, ktorý …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.