Farizej Šeliga, Droba prichýtení po zákaze vychádzania v Hríbovom protizákonne otvorenom bare

Juraj Šeliga sa podvodom dostal ako apolitický “bojovník za slušné Slovensko” do parlamentu v strane Andreja Kisku. Pochádza z obce na Orave – Hruštín. Jeho príbuzní v okoli vlastnia množstvo pozemkov a oplývajú bohatstvom. Aj preto mu zabezpečili vzdelanie “len pre vyvolených” Študoval na školách, z ktorých vzišli mnohí protinárodni bojovníci a bábky, ktoré hájili záujmy cudzích mocnosti a korporácii.

Jeho video z októbtra 2020, kde vyzýva k zodpovednosti.

Svoju farizejskú zodpovednosť Šeliga porušil opíjaním sa v Hríbovom protizákonne otvorenom bare. Všetci Slováci majú zákaz vychádzania. Podvodníci ako Šeliga, Žitňanská, Hríb a Droba sú “císarmi”. Ako väčšina podvodníkov prichytených pri podvode klamú, tak aj oni tam údajne nežúrovali, ale pracovne “rokovali” S novinárom a bábkou zahraničných mocnosti Hríbom? Nie je už len samotné stretávanie s protislovenským agentom Hríbom na odvolanie z funkcie?

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/nazivo-ako-seliga-vysvetli-nocnu-navstevu-podniku-porusenie-pravidiel-prva-reakcia-poslanca

https://plus7dni.pluska.sk/domov/prichyteni-zupan-droba-poslanci-ludi-noci-rokovali-podniku-ktory-mal-byt-zatvoreny

Šeliga šiel podľa novinárom pod vplyvom alkoholu a mal problém s rovnováhou. Šeliga (30) šiel odprevadiť Źitňansku (46), novinári poukazujú na ich možný vzťah už od jari 2020.

https://www.slovakwoman.sk/seliga-konecne-prezradil-pravdu-o-vztahu-so-zitnanskou-mlady-zralok/

Jana Žitňanská, začinala v KDH, potom v Lipšicovej NOVA, teraz Za ľudí. Patrí medzi prevracačov kabátov a Lipšicovych ľudi. Žitňanskej manžel, už nebohý Róbert Žitňanský bol nevlastný syn Lucie Žitňanskej. Na KDH a ich organizácie má napojenie aj samotný Šeliga.

Lucia a Jana Žitňanská

 

 

Osôbky boli v bare milovníka USA, Hríba.

Orientáciu Hríba je ľahko zistiť z jeho konania, Slovákov neznáša.

Hríb podobne ako ostatní farizeji sa hral na dodržiavanie opatreni. Keď mal COVID-19, pochválil sa svojimi stykmi s Klempom, Bražinovou…všetko jedna poprepájana banda.

https://www.tyzden.sk/nazory/67942/stefan-hrib-dostal-som-covid-19/

Ožratý Hríb.

 

Podobne aj Droba, ktorý zamestnával Hegera, je milovníkom Gay pridov a jeho brat robí so Smerákmi.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Privatizér Fiľo prispel do Matovičovho fondu 500 000, zabezpečil si ochranu?

zdroj: https://www.pokladnica.sk/sk/transparentne-ucty/detail?SK4681800000007000185158 O Fiľovi viac tu: https://www.inenoviny.sk/milan-filo-oligarcha-a-privatizer-napojeny-na-meciara-fica-matovica-a-krcmeryho/ Fiľa spomína aj Zoroslav Kollár: https://www.youtube.com/watch?v=meExOyxhW6o O podvodničke …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *