utorok , 16 apríla 2024

Držiteľ Nobelovej ceny z virológie: Očkovanie vytvára mutácie vírusu

Mutácie koronavírusu spôsobuje očkovanie. Takto sa vyjadril nositeľ Nobelovej ceny za virológiu, objaviteľ pôvodcu AIDS – Luc Montagnier. Jeden z najväčšich odborníkov na vírusy na svete.

Vakcinačný progam a snahu zaočkovať experimentálnou vakcínou neuvážene veľké množstvo populácie nazval vedeckou a medicínskou chybou.

Prominentný virológ sa vyjadril, že vakcína spôsobuje tvorbu protilátok v tele človeka. To prinúti vírus nájsť “iné riešenie, alebo zahynúť”. A to je príčina vzniku nových mutácií.

Tento výrok vidíme v realite – viď. Seychelly, kde po masívnom očkovaní sa vírus výrazne širíl. Podobne v Anglicku..

Profesor virológie sa taktiež zmienil o fenoméne ADE – protilátkami zosilnená reakcia, o ktorej podľa neho mlčia. Taktiež povedal, že v každej krajine to je rovnaké. Čím viac sa očkuje, tým viac úmrtí. Toto bolo aj v liste, ktorý písala veľká skupina lekárov Európskej liekovej agentúre. Taktiež sa zmienil, že v laboratóriu skúma pacientov, ktorí sa očkovali a krátko na to sa nakazili vírusom SARS-COV2.

Nobelpreisträger: Corona-Varianten werden durch Impfstoff verursacht

   Send article as PDF   

Check Also

Pacient krátko po očkovaní COVID pozitívny, o pár dni na pľúcnej ventilácii a v prepúšťacej správe ani zmienka o tom, že bol očkovaný

Očkovaní pacienti aktuálne končia v nemocniciach s COVIDom a súčasne inými bakteriálnymi a hubovitými infekciami, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *