nedeľa , 16 júna 2024

Boris Kollár má úchylku, vzrušuje ho vysrať sa na ženy, hovorí jeho politička

 

Predseda parlamentu Boris Kollár má podľa jeho straníčky Machayovej úchylku, že sa vyserie na ženy. Je to forma poníženia, podobne ako aj keď ženy oplodní a rozhoduje o ich živote, či pôjdú na potrat, alebo budú odkázané na jeho živenie.

 

zdroj: https://www.inenoviny.sk/boris-kollar-ma-uchylku-vzrusuje-ho-vysrat-sa-na-zeny-hovori-jeho-politicka/

   Send article as PDF   

Check Also

Kollár, Krajniak, Šeliga si boli uctiť svoje židovské sviatky v Izraeli

Mafián Boris Kollár sa viackrát vyjadril o svojom židovskom pôvode. Mnohí ho spájajú s obchodom …

2 komentáre

  1. chudatka zeny oni pritom neboli ked ich pigloval, oni o nicom nevedeli az ked rano sa zobudili a boli v tom, chudatka male, nie som ziadny fanusik bujaka Kollara ale dobre im tak, kazda si ho chcela uchmatnut pre seba nic nerobit a mat sa dobre a ked to jednej po druhej nevyslo dnes nariekaju…chodte makat ak nieco viete robit okrem tej jednej veci na ktorej ste si tak zakladali…

  2. Ty kokos…. Keď sa toto dostane medzi ľudí (a neuvidí to len pár stovák z tých, čo čítajú “inenoviny.sk”), tak Kollár sa doslova môže brodiť kanálmi….
    No teraz neviem koho ľutujem viac, či jeho, alebo Machayovú. Kollár sa určite dostane k tomu audiu, rovnako sa k tomu dostane Machayová, a už “chcem vidieť”, ako sa mu dokáže pozrieť do očí po tom, čo rozoberala s kamarátmi či kolegami… To nevymyslíš, to je odpad vo vrcholovej politike….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *