Aké ochorenia spôsobujú vakcíny sa nedozvieme, úrady to nekontrolujú

Spôsobujú vakcíny na očkovanie rakovinu?

Písal som Ministerstvu zdravotníctva otázky ohľadom počtu nádorových ochorení na Slovensku a som zhrozený z odpovede. Vakcíny na očkovanie COVID-19 boli v 3 fáze klinického testovania, keď sa nimi začalo očkovať. Čiže bolo povinnosťou zbierať dáta u očkovaných a sledovať vedľajšie účinky. To ministerstvo zdravotníctva nerobilo a tak nevieme, či tie vakcíny majú alebo nemajú vedľajšie účinky a aké.
Toto je na prešetrenie ostatnými orgánmi a možno uvažovať aj o podaní trestného oznámenia . (budem rád, keby niekto s týmto pomohol).

Moje otázky:
1. počet úmrtí na nádorové ochorenia za rok 2019 na Slovensku.
2. počet úmrtí na nádorové ochorenia za rok 2020 na Slovensku.
3. počet úmrtí na nádorové ochorenia za rok 2021 na Slovensku.
4. počet úmrtí na nádorové ochorenia za rok 2022 na Slovensku.
5. počet úmrtí na nádorové ochorenia na Slovensku za rok 2021 u očkovaných na COVID-19 aspoň jednou dávkou vakcíny.
6. počet úmrtí na nádorové ochorenia na Slovensku za rok 2022 u očkovaných na COVID-19 aspoň jednou dávkou vakcíny.
A takúto som dostal odpoveď:

Dobrý deň, pán MUDr. Čičala,
Národnému centru zdravotníckych informácií (ďalej len „NCZI“) bola doručená dňa 20. 09. 2023 postúpená žiadosť z Ministerstva zdravotníctva SR o sprístupnenie informácií v zmysle zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Vami žiadané informácie v bodoch č. 1 – 4 NCZI zverejňuje na webovej stránke v časti Publikujeme/ Tematické štatistické výstupy/ Onkológia/ Interaktívna prezentácia výstupov NOR SR/ výstup Úmrtnosť na nádorové ochorenia v Slovenskej republike.
V časti žiadosti, konkrétne v bodoch č. 5 – 6 vydá NCZI rozhodnutie o nesprístupnení informácií, pretože žiadanými informáciami nedisponuje.
A niekto by si myslel, že sme dostatočne inteligentní na to, aby sme chápali, že tieto dáta sú nevyhnutné…

Z toho vyplýva, ak niekto tvrdí, že vakcíny nespôsobujú viac rakovinu, tak klame. Údaje neexitujú.

   Send article as PDF   

Check Also

Ako sa začalo očkovať na Slovensku len za rok narastol počet Parkinsonikov o 25%

Práve neurologické ochorenia patria medzi najčastejšie komplikácie očkovania. Bolesti hlavy, zhoršenie migrén, závraty, odpadávanie. Hneď …

2 komentáre

  1. Ak sa pichá experimentálna látka , tak musí byť pred vpichom odobratá záujemcom krv ,ktorej výsledok zistí stav funkčnosti vnútorných orgánov . Mužom sa berú 3 skúmavky / krvný obraz, zrážanlivosť , biochémia / . U žien ak sú si nie isté ,či nie sú tehotné ,tak sa odoberá o skúmavku viac na potvrdenie tehotnosti. Experiment nemôže byť nikdy robený na osobách s chronickými ochoreniami, tehotným ženám a ani osobám ,ktorých výsledky odberu pred vpichom ukazovali ukázali hodnoty mimo normy / a tí sú odoslaní buď na odborné ambulancie , alebo k svojmu obvodnému lekárovi . Na experiment môžu prísť znovu ak sa ich hodnoty krvných vyšetrení upravia a budú v norme. Zdravotnícke zariadenie ,kde sa experiment robí musí poučiť o vedľajších účinkov vakcíny ,ktorú si záujemca vybral. Zároveň záujemca musí mať podpísaný doklad o výške sumy ,ktorú mu zariadenie vyplatí ak sa jeho zdravotný stav poškodí . Záujemca chodí minimálne jedenkrát za 3 – 6 mesiacov na oder krvi ,ktorá sa brala pre experimentom a sledovaný by mal byť minimálne 3 – 5 rokov ,teda podľa toho ako má v zmluve ,ktorú podpísal ako súhlas. Má niekto niečo také v ruke ? A.S.

    • “Vrchnosť” odmieta priznať, že to je experimentálny sajrajt a tvrdí, že to je normálna vakcína. A hlupáci naleteli, nechali sa oklamať. Test IQ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *