WHO prijalo zmeny IHS, totalita začína, do roka pandemická zmluva a potom pandémia. Čo nás čaká? Atentát na Fica poslúžil, aby ľudia mali, čo riešiť a nemiešali sa do tak dôležitého kroku k totalite.

Tesne pred atentátom na Fica zaliezol aj slobodomurár Kotlár, ktorého otec zakladal slobodomurársky Rotary Club, prvý na Slovensku. Kotlár je vysoko v hierarchi zločincov a globalistov, aj preto nie je v zdravotníckom výbore, ale vo výbore pre SIS.

❗️Zo stránky WHO:  (https://www.who.int/news/item/01-06-2024-world-health-assembly-agreement-reached-on-wide-ranging–decisive-package-of-amendments-to-improve-the-international-health-regulations–and-sets-date-for-finalizing-negotiations-on-a-proposed-pandemic-agreement)

Výročné stretnutie 194 členských krajín, dnes odsúhlasilo balík zásadných zmien a doplnení Medzinárodných zdravotných predpisov a  prijalo konkrétne záväzky týkajúce sa ukončenia rokovaní o globálnej dohode o pandémii najneskôr do jedného roka. (rokovania prebiehali presne v čase od atentátu na Fica, po jeho údajne prepustenie do domáceho prostredia, riadená alternatíva samozrejme ani zmienka o týchto zmenách). 

Tieto rozhodnutia predstavujú dva dôležité kroky krajín, ktoré boli prijaté spoločne v posledný deň sedemdesiateho siedmeho Svetového zdravotníckeho zhromaždenia s cieľom využiť skúsenosti získané z viacerých celosvetových mimoriadnych situácií v oblasti zdravia vrátane pandémie COVID-19 (šikana, policajná brutalita na odporcoch idiotských opatrení, nátlak na očkovanie, očkovacie pasy, izolácia, uzávery, cenzúra, dehonestácia a kariérna likvidácia lekárov, ktorí sa odvážili postaviť na odpor, lži o „bezpečných a účinných“, zatajovanie zmlúv, zatajovanie dokumentov z výskumu očkovacích mRNA látok, ktoré boli použité na udelenie povolenia …)

Balík zmien a doplnení predpisov posilní globálnu pripravenosť, dohľad a reakcie na mimoriadne situácie v oblasti verejného zdravia vrátane pandémií.

Tedros dodal: „Rozhodnutie uzavrieť dohodu o pandémii v priebehu budúceho roka dokazuje, ako veľmi a naliehavo ju krajiny chcú, pretože ďalšia pandémia je otázkou kedy, nie či. Dnešné posilnenie IHR poskytuje silný impulz na dokončenie dohody o pandémii, ktorá po dokončení môže pomôcť zabrániť opakovaniu devastácie zdravia, spoločností a ekonomík, ktorú spôsobil COVID-19 …

Tedros pôsobil v teroristickej organizácii: https://www.inenoviny.sk/na-cele-who-je-clovek-napojeny-na-teroristicku-organizaciu-a-zapadne-tajne-sluzby/

Ďalšia pandémia je otázkou kedy, nie či príde – príde vtedy, keď sa to bude hodiť

Neviem, asi som to zle pochopil, niekto z vládnych poslancov niečo splietal o zarezaní zmien IHR a pandemickéj zmluvy, na zmenách IHR sa dohodli a pandemickú zmluvu sa zaviazali prijať najneskôr do roka. Čo to vlastne zarezali?
zdroj: https://t.me/rodacirodakom/883

Slobodomurár Kotlár na fotke:
zdroj:
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/711651-narodniari-tvrdia-ze-v-zeneve-odmietli-pandemicku-zmluvu-who-ministerka-dolinkova-o-rozhodnuti-mlci/

   Send article as PDF   

Check Also

Vyjadrenia a citáty samozvaných elít – zločincov

zdroj: https://time.graphics/event/5708154      Send article as PDF   

3 komentáre

  1. ale veď údajne naši, a aj iný štát ju tuším zablokoval, či také niečo. tak teraz ako to je?

  2. Každá krajina si vie riadiť pandémiu. Na čo sú ty zbytočne platení? Ak do teraz sme neprispievajú, tak teraz budeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *