štvrtok , 25 júla 2024

Vybuchne volebná bomba aj na Slovensku? Výstraha pred možným podvodom…

Článok o zmanipulovaní volieb v USA som písal vlani v novembri. (viď odkaz). Východiskom pre môj článok boli informácie zo CNN a závery Paula Craiga Robertsa, známeho amerického ekonóma, spisovateľa a bývalého námestníka ministra financií USA pre hospodársku politiku. Roberts je človek, ktorý vidí, že Amerika sa svojou politikou ženie do záhuby, a preto píše svoje kritické články o špinavom zákulisí americkej politiky. Porovnal súhrn informácií z amerických volieb vrátane štatistík, ale i spoľahlivosti elektronického hlasovacieho zariadenia Diebold. Všíma si dokázateľné podvody a manipuláciu s hlasmi voličov pomocou tohto zariadenia a tiež neoprávnenú fyzickú manipuláciu s hlasovacími lístkami. Na základe zistených informácií preukázal, že išlo o volebný podvod a zmanipulované voľby.

Roberts si na záver kladie rečnícku otázku: „Čo sa dá robiť s ukradnutými voľbami? Nič. Najmä keď predtým ukradnuté voľby nechali demokratov kontrolovať výkonnú moc. Výkonnou zložkou je policajná zložka. A tá proti sebe nepôjde…“

Ak raz vláda nemá dôveru, je v demisii, je psou povinnosťou kompetentných orgánov pripraviť predčasné voľby čím skôr. Taká je vôľa voličov. Prečo teda predčasné voľby nemohli byť v júni? S vysokou pravdepodobnosťou ešte nie je pripravený softvér, ktorý zaručí proamerickej politickej mafii volebné víťazstvo!!! A nie sú sformátované nové proamerické politické subjekty, ktoré majú za cieľ ukradnúť v septembri volebné hlasy pre seba!!!

Pred voľbami v roku 1998, keď sa k moci dostal Dzurinda, jedny americké noviny napísali, že v nemenovanej stredoeurópskej krajine sa investovalo do proamerickej strany cca 5 miliónov USD. A že to bol mimoriadne úspešný počin tak lacno si v tejto krajine zabezpečiť vplyv. Netrvalo dlho a Dzurindova vláda sa začala dopúšťať spolupáchateľstva pri páchaní vojnových zločinov (povolila prelety vražedných lietadiel do Juhoslávie v roku 1999), netransparentných privatizácií strategických firiem, má za sebou množstvo káuz nevyšetrených alebo uložených do šuplíka. Dnes sa tento človek ako politický zombie opäť hlási k plneniu úloh svojich amerických pánov. Iba na Slovensku je možné, že politická proamerická mafia beztrestne pácha zločiny. Polícia týmto smerom jednoducho ruky rozviazané nemá…

Ďalším produktom proamerickej politickej mafie je nová Hegerova Demokracia. Ide o krok zúfalstva. Nazvať Hegerovu stranu Demokracia je výsmech demokracie. Jej členmi sa stali marginalizovaní politickí asociáli, ktorí s vysokou pravdepodobnosťou budú v predvolebnom boji podporovaní svojimi americkými bratmi. Koľko to bude stáť tentoraz? Koľko USD sú USA ochotné investovať do udržania si vplyvu pomocou slovenských zapredancov?

Treťou pre Slovensko nebezpečnou stranou bude Sorosove Progresívne Slovensko. Táto strana nerobí nič okrem občasného si prihrievania politickej polievočky, a občasného mútenia kalnej politickej vody. V podobnej situácii bola pri prezidentských voľbách Čaputová mimochodom odkojená Progresívnym Slovenskom. Pred voľbami predstavená ako neviniatko, z ktorej sa po voľbách vykľula americká guvernérka štátu Slovensko. Ich nebezpečenstvo spočíva v tom, že nie sú čitateľní a môžu zblbnúť národ. Už koľký krát to bude, kým voliči dostanú rozum a prestanú voliť politikov, ktorí ženú Slovensko do záhuby?

Štvrtá potencionálne nebezpečná stranička skrývajúca za demokraciu sú Občianski demokrati Slovenska. Šéfuje jej militarista a vojenský štváč Macko. Ich program je vrcholne populistický a nereálny. Dať si do programu obsah, ktorý nemožno splniť nie je odvaha, ale drzosť.

Niet pochýb o tom, že proamerickým stranám bude pred voľbami robiť garde korporátna tlač, špionážne a Západom účelovo vytvorené mimovládky strážiace americké záujmy na Slovensku.

Viaceré slovenské korporátne médiá sa rozplývajú nad „úžasnosťou pokroku“ v elektronických voľbách pred pár dňami v Estónsku. Táto úžasnosť má spočívať v tom, že Estónsko má vytvoriť nový rekord v e – hlasovaní. O výsledku volieb bolo rozhodnuté pred voľbami. E – hlasovanie bolo len povinnou jazdou voličov. Portál Aktuality (viď odkaz) uvádza:Na rozdiel od tradičného hlasovania môže volič hlasujúci prostredníctvom internetu svoje rozhodnutie zmeniť kedykoľvek až do zatvorenia volebných miestností – počíta sa len posledný odovzdaný hlas“. Alebo: …“hlas odovzdaný online môže byť zneplatnený odovzdaním papierového hlasovacieho lístka v deň volieb.“

Prostredie na manipuláciu hlasov je jasne nalinajkované. Manipulácia môže prísť zvnútra orgánu, ktorý riadi voľby. Stačia dve-tri osoby, ktoré budú poverené veci zmeniť podľa objednávky. Lebo každý hacker nájde spôsob ako manipulovať s hlasmi ak vie, že táto cesta je možnou zmenou otvorená. Podľa očakávania zvíťazila strana liberálky Kaji Kallasovej, súčasnej premiérky a blízkej priateľky Alexandra Sorosa, nástupcu ekonomicko-politického teroristu G. Sorosa. Správna línia Estónska je zabezpečovaná okrem iných aj Sorosovou Open Estonian Foundation. Kallasovej otec bol premiérom Estónska v roku 2002. Tým je povedané všetko.

Niet pochýb o tom, že podobne ako Čaputová, získal vo Francúzsku moc Macron. Človiečik, ktorý po príprave na post prezidenta dnes musí skladať účty svojim pánom. Sorosovi, MMF, Rothschildovcom a celému Deep State. (viď odkaz). Zaujímavou skutočnosťou je, že odstupujúceho neskúseného rakúskeho kancelára S. Kurza navštívil Alexander Soros – následník politického mafiána G. Sorosa. Mladý Soros cestoval potom za Macronom. Obom odovzdal „noty“ svojho tatka. Starý Soros má de facto na svedomí chytenie Kurza do vymyslenej korupčnej aféry, odvolanie Kurza a dosadenie Alexandra Schallenberga do kresla nového rakúskeho kancelára. Kurz nebol manipulovateľný, a preto ho dal vymeniť. Kurz mal zamieriť do USA do Silicon Valley na manažérsku funkciu s platom 500 000 eur ročne. V novembri minulého roku už bol vymenovaný ako čestný poradca výboru Mierového inštitútu Abrahama Accordsa. (Honorary Advisory Council of the Abraham Accords Peace Institute (AAPI). Podľa The Jerusalem Post sa bude venovať izraelsko arabským vzťahom, čiže bdieť nad tokmi finančných prostriedkov predovšetkým so Spojenými arabskými emirátmi a Bahrajnom. Mafián Soros sa vie postarať a využiť svoje politické bábky na židovskom politickom trhu. Preto aj niektorí naši demisní politici majú o dobré vysokoplatené miesta postarané, ak sa ich dokážeme zbaviť.

Nedávna návšteva demisného premiéra Hegera v Izraeli bola zo slovenského pohľadu horúca. Netanjahu Hegera prijal ako rodného brata i keď má dlhodobé problémy s domácou politickou krízou. Čo bolo teda také horúce? O čom sa bavili? Že by o dodávkach softvéru pre predčasné voľby, ktoré by zapredancom Slovenska zabezpečili volebné víťazstvo? Je to vysoko pravdepodobné… Majme sa na pozore…Pre opozíciu je to výzva – zabezpečiť kontrolu nad priebehom volieb…Budeme sledovať, či sa im to podarí.

Už v roku 2022 pri komunálnych voľbách sa objavilo viacero podozrení z manipulácie s hlasmi. Oprávnené otázky stále sú:

Dialo sa niečo nekalé cez prestávku spôsobenú časovým posunom (napr. manipulácia s hlasmi)?

Bolo oprávnene zrušených viac ako 200 000 hlasov?

Prečo bol hneď systém IVIS po voľbách zablokovaný? Boli porovnané elektronické výsledky hlasovania s fyzickou čiarkovacou metódou podľa Metodického pokynu na spracovanie výsledkou hlasovania? Ako je systém IVIS zabezpečený proti manipulácii s hlasmi?

HTML formulár je vygenerovaný s údajmi, ktoré sú aktuálne uložené v databáze IVIS. Systém umožňuje priamu úpravu resp. opravu nesprávnych údajov vo formulári a ich následnú aktualizáciu v databáze. Nezdá sa Vám to divné?

A propó. Slovenskú verejnosť by určite zaujímalo, či izraelskí špecialisti ešte stále robia údržbu a nastavenie serverov tajných služieb Slovenska.

Viac na:

https://blog.hlavnespravy.sk/30953/volebna-bomba-vybuchla-ukradnute-a-sfalsovane-volby-za-pomoci-ukrajiny/

https://www.ojim.fr/soros-et-macron-jeu-des-10-ressemblances-premiere-partie/

https://www.aktuality.sk/clanok/MsIWdBl/volby-v-estonsku-su-na-ceste-vytvorit-novy-rekord-v-e-hlasovani/

https://cz24.news/na-slovensku-odstartovalo-druhe-kolo-iniciativy-pochody-za-mier/

Z mesta SNP Ivan Štubňa

   Send article as PDF   

Check Also

Deti chceli uzatvárať v škole pri bombovom hláseni a hasiči im radili, čo najskôr opustiť budovu

   Send article as PDF   

One comment

  1. adamkratochvil

    a komunisti, ze nas klamali ved tito su od nich o tisic raz horsi…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *