Vo Francúzsku začínajú obrovské protesty voči COVID pasom a diskriminácii

V pondelok 12.7.2021 sa bývalý Rothschildov zamestnanec Macron, prezident Francúzska rozhodol, že bude diskriminovať neočkovaných.

Písali sme o tom tu:

Francúzsko začalo tvrdú diskrimináciu neočkovaných

Odpoveď prišla 14.7.2021, kedy Francúzsko ovládli veľké protesty, aj napriek uzatvoreniu miest a nasadeniu množstva polície.

Internetom sa šíria informácie, že tam mohlo byť okolo 1 000 000 ľudí.

zdroj: https://www.facebook.com/slavica.ivanovic.7161/videos/336639674843353/

   Send article as PDF   

Check Also

Eštok kryje šikanu z Lidla, ktorá sa udiala počas COVID teroru, 25.3.2024 bude zhromaždenie na súde.

To boli sľuby Fica, SNSkárov, ako sa budú vyšetrovať COVIDové zločiny, ako zatvoria Lipšica. Lipšic …

7 komentárov

 1. francuzstina je strasne dementna rec. Keby francuz nepoznal slova hymny, z toho kriku v dave by nerozumel ani hovno. Pri slovenskej hymne napriklad tento problem neexistuje.
  Vsimol som si inak ze cim dementnejsia rec, tym su na nu jej prevadzkovatelia viac hrdí.

 2. Nezaočkovaní? To nie sú “nezaočkovaní”, to sú svojprávni ľudia, ktorí sa len odmietli zúčastniť na medicínskych experimentoch s pokusnými genetickými “vakcínami”. Macron a spol patria pred Norimberský tribunál.

  • Ako vidím, Francúzi si brnkať po nose nedajú. Macronova vakcinačná diktatúra mu prinesie ovocie,ale zhnité. Nakoniec ho vydefenestrujú z Elyzejského paláca a s tou jeho plastikovou starožitnosťou. Slováci, mali by sme si brať príklad od hrdých,vlasteneckých Francúzov!👍

  • Slovensko bolo vybrate na experiment cielene.
   Ludia bez penazi, zadlzeni. Dovolenka pri mori je v hlave.
   Pustili ludi z ohrady, naspat len s tstom alebo vax alebo karantena – ktoru si nikto dovolit nemoze.

   Ludia chcu len svoje, proste banky si tu vyrobili zdroj ktorym chcu nahradit problemy s uvermi v zapadnej EU, ako sa vyjadrila EK , 60% ludi v EU nema na splatky. Banky potrebuju hromadne develop projekty, aby sa ludia pustili do nakupov.
   Uvery sa brutalne uvolnili, pricom sa 2 roky pracovalo na skrteni, aby nevznikla dalsia kriza v realitach.

   eurokurz namiesto 20-22 za korunu nam fizzo s predoslou vladou ciggana (smer a sdku rokovali o vlade) vybavili za 30 korun, ci sa postarali o 30% podhodnotenie meny.

   A tu este niekto chce volit Smmer alebo toho netvora Vypchateho Supermana. Jeden netvor horsi ako druhy. Supermana vybralal sdku na zhodenie radicovej vlady, aby sa ujala moci sdku a smmer.
   A este dnes vyjde clanok, ktory len potvrdi preco fizzo tak silno krici – za jeho vlad sa vynasalo do Azie, tzv. laundromaty = pracky spinavych penazi.
   Vie sa zatial o 200 000 000 euro.
   Kolko poslal Kalisrot cez podSchengensky tunel nikto nevie.

   Takym kokotom (ospravedlnujem sa) fakt len vaxinu do tela. Nehnevajte sa, PRESTANTE VERIT POLITIKOM. A potom budu aj nemocnice, aj kvalita, aj na deti bude.

   Dolezita ifno – DIPLOMATI A POLITICI Z VLADY MAJU VYNIMKU NA VAX !!

   • ty znaeš ponimaeš

    Tu vynimku mas z druhej ruky či je nejaky oficialny dokument . a fickova vlastizrada je v podpisani lisabonskej zmluvy . eurovalova zmuy ceta tych 200 melonov je protitomuto malina ak sa narodi maličky slovak tak mu tie kurvy daju do kolisky darček 10000 eurovu dlžobu od štatu potom su tu dlžoby vyšši uzemnych celkom miest dedin a za všetky tie dlžoby ruči slovak svojim majetkom hoci to rozkradli politici bez hmotnej zodpovednosti zastupujuci zlodejsky otrokarsky dom barona rotschielda

 3. Slováci zobuďte sa toto je cesta!

  • Slovakov je na slovensku menšina ti čo tu vladnu a vačšina su madarski turkotatari chazari židia nemci a ich miešanci. to že rozpravaju po slovensky a prijali slovenske mena nič neznači v 19 storoči mali madarske mena arozprvali madarsky .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *