streda , 24 apríla 2024

Francúzsko začalo tvrdú diskrimináciu neočkovaných

Do krajiny môžu vstúpiť len očkovaní vakcínou od Pfizeru, Moderny, AstraZenecy, Janssenu.

https://www.france24.com/en/europe/20210714-france-only-allowing-in-overseas-visitors-vaccinated-with-eu-approved-doses

Vo Francúzsku nebol záujem  o očkovanie. To však narastá s príchodom tvrdých opatrení voči neočkovaným. Macron, bývalý zamestnanec Rothschildových organizácií tvrdo diskriminuje občanov Francúzska a núti ich očkovať sa. Práve vakcínami, kde sú akcionármi firmy napojené na Rothschildovcov.

12.7.2021 Macron zmenil odporúčania tak, že von najesť sa do reštaurácie, do krčmy, ísť vlakom alebo do kina, divadla bude podmienené očkovaním. Macron manipulatívne ako viacerí dosadení vodcovia na svete straši obavou z delta variantu. To vyvoláva vlnu odporu a Macron to obhajuje slovami, že nejde o povinné očkovanie, ale cieľ zaočkovať, čo najviac ľudí aj z radu skeptikov a tým rozšíriť kompetencie health pasu.

S manipulatívnym nátlakom na experimentálnu vakcináciu je zhoda v mnohých štátoch. Sám Macron hovorí, že ľudia si vyberú očkovanie namiesto pravidelného testovania pred každým jedlom a navyše testy budú od septembra spoplatnené. Sám prezident Macron hovorí, že to tak bude, aby posilnil záujem ľudí o očkovanie.

Macron taktiež hovorí, že od septembra bude povinné očkovanie zdravotníkov, zamestnancov domovov sociálnych služieb podobne ako v Taliansku, Grécku, Veľkej Británii.

Minister zdravotníctva Véran sa vyjadril, že tí zamestnanci, ktorí sa nezaočkujú nebudú môcť pracovať a nebudú mať ani zaplatené.

Ako vidieť na obrázku, tak po nových nariadeniach prijatých Macronom došlo k výraznému nárastu počtu objednaných na očkovanie (farebná čiara úplne napravo) v porovnaní s predchádzajúcimi mesiacmi.

https://www.france24.com/en/europe/20210713-covid-19-jab-bookings-surge-in-france-as-macron-announces-new-restrictions-for-the-unvaccinated

   Send article as PDF   

Check Also

Irán je súčasťou globalistických plánov a hier, vojna s Izraelom je dohodou elít

Počas COVID očkovania sa dalo vidieť, ktorý štát a svetový vodca je a nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *