pondelok , 20 mája 2024

Irán je súčasťou globalistických plánov a hier, vojna s Izraelom je dohodou elít

Počas COVID očkovania sa dalo vidieť, ktorý štát a svetový vodca je a nie je súčasťou globalistických elít. Irán je súčasťou globalistického riadenia sveta. V tichosti spolupracuje aj s údajnými nepriateľmi a je súčasťou svetovej hry na fiktívnu opozíciu. Cieľ je udržiavať ľudí v nevedomosti a v rozdeľovani. Vo vytvárani fan klubov. Fanatických. Kde fanúšikovia, či už podľa národu alebo vierovyznania by sa bili na smrť za svoje presvedčenie vo vojnách, ktoré páni vytvárajú na ich záhubu a na udržiavanie svetovej nádvlady a kontroly.

Cieľom je zabrániť pokroku a poznaniu obyčajným ľuďom. Ľudia čoraz viac otvárajú oči a chápu, že elity sa s nimi hrajú bez ohľadu na štátnu príslušnosť. Voľby sú len divadlom. Kupujú si politikov, dosadzujú svojicho do veľkých firiem a tie prichádzajú údajne ako priekopnické. Viď. ťažký psychopat Elon Musk, stačí pozrieť na jeho minulosť, rodinu a viete, že tento človek nevie žiť svoj život a nie to ešte zakladať toľko globálnych firiem. Je len súčasť agendy, vybratá bábka, ktorú financujú s cieľom presadzovať zvrátene ideológie elít. Nerobia to okato plánované ako komunisti. Ale podvodmi cez burzy a financovanie firiem a ideológií, ktoré chcú presadiť.

Irán je totalitný štát, kde je kontrola populácie vyšperkovaná podobne ako aj v Číne. V Iráne sú kontrolované vedomosti a je aj bránený osobnostný rozvoj a nezávislosť obyvateľov, poznanie, slobodná vôľa. V Iráne sa očkovalo na COVID-19, rovnako strašili úmrtiami na COVID-19, používali pľúcne ventilácie, ktoré viedli k zbytočným úmrtiam ľudí. Povinné očkovanie bolo aj v armáde, na školách, univerzitách. 
Už v júni 2021 bolo v Iráne zaočkovaných 50% obyvateľov.  Do práce v Iráne ste mohli ísť len s elektronickým potvrdením o očkovani na COVID-19.

Išlo o Činskú vakcínu BIBP, ktorá ešte len teraz (jar 2024) dokončila 3.fázu klinického testovania. Ktorý vodca, štát experimetuje takto so svojími občanmi? Vy by ste dali svojim deťom experimentálnu látku, ktorú niekto neotestoval riadne ani na zvieratách? ťažko.  V Iráne sa očkovalo všetkými vakcínami, aj americkým Pfizerom, britskou AstraZenneca, ruským Sputnikom. Skutočne si niekto môže myslieť, že Irán je iný? Nebudte hlúpi. Otvorte oči.

Irán to urobil, podobne ako mnoho štátov sveta. Prezident Tanzánie sa postavil proti globalistickej hre s názvom COVID-19  a zákazal testovať, očkovať aj hovoriť o tejto chorobe vo svojej krajine. Krátko na to, zomrel za podivných okolností.
Viac tu:


https://www.inenoviny.sk/rozhovor-s-obyvatelom-tanzanie-bol-ich-prezident-zavrazdeny/

A aktuálne sa ide podľa plánu, Irán zaútočil na Izrael. Globálne otepľovanie nevadí pri zbraniach, aj keď vytvárajú násobne vyššie teploty a riziká v prírode ako činnosť človeka na celom svete. Vojny robia hlavne globálne otepľovanie a hlavné sankcie by mali byť uvalené na zbrojarské firmy. Lenže tie sa veselo smejú s ľudskej hlúposti a nepochopenia. Vojna je mier ako povedal Orwell.

WHO zásobovalo Irán 150 pľucnými ventiláciami a aj PCR testami. Keď treba škodiť, tak riadne. Hlavne od WHO financovanej výrobcami vakcín.
Ešte v máji 2022 Irán vyžadoval pri letoch do krajiny negatívny test na COVID-19, alebo certifikát o očkovani u ľudí nad 12 rokov.

Počet úmrtí na údajný COVID  v Iráne.

A rovnako aj Irán hrad divadlo svojich lídrov, ako sa očkujú…

 

 

https://www.rferl.org/a/iran-covid-homegrown-vaccine-setbacks/31523285.html

Vojna s Izraelom je ďalšim plánovaným procesom rozdeľovania sveta, šírenia nenávisti, spomalenie až zastavenie pokroku, zvýšenie kontroly svetovej populácie, vytváranie nepokoja a následne vznik množstva psychických problémov, vrážd, samovrážd…. A satan sa teší.

   Send article as PDF   

Check Also

Na čele WHO je človek napojený na teroristickú organizáciu a západné tajné služby

Západné média cenzurujú informácie o skutočných aktivitách riaditeľa WHO. Ten pochádza z Etiópie, je biológ …

7 komentárov

 1. Táto stránka je skutočná alternatíva. Kovid bol užitočný v tom, že teraz keď sa pozrieme ako sa postavili ku kovidu napr. Irán, Izrael, Ukrajina, Rusko, Kuba, EU, tak vieme kto je na čej strane.

 2. Takže tu máme ďalšiu vykonštruovanú, dohodnutú vojnu, podobne,ako tú na Ukrajine……Vojna proti obyčajným ľuďom začala ešte pred kovid terorom, pokračovala počas “pandémie” a bude pokračovať o nejaký mesiac,dva ,schválením “pandemickej dohody”.K tomu treba pridať ešte digitálnu identitu a menu,zákony o zelenej,”udržateľnej”a uhllíkovo neutrálnej energii, migračný pakt, čiže Kalergiho plán, pätnásť minútové koncentráky, cenzúru,budúcu “Pandémiu X”, vraždenie budúcimi “vakcínami”…. Už sa to proti ľuďom začalo na viacerých frontoch.Ale to všetko sú len konšpirácie a dezinformácie,teda inými slovami nepohodlná Pravda…

  • A nepohodlná Pravda je aj toto :
   Existujú len dve možnosti ….
   1. Boh stvoril LEN DUŠU, a Zem + telá (resp. všetko hmotne sa javiace) stvoril SATAN, a božskú dušu “zhora” stiahol DOLE do Pekla menom ZEM & život v hmotne javiacom sa svete v telách. Peklo po smrti tela neexistuje, pretože ho zažívame už NA ZEMI. A to nie len tým čo sa deje medzi ľuďmi, ale tým, čo sa deje celkovo v prírode = TELO je kazajka pre dušu, je to NÁSTROJ ZOTROČENIA. Na telo treba drieť každý deň. Aj keby sme mali doživotne všetko zadarmo a v dostatku, stále MUSÍME piť a jesť, relaxovať, spať, dostatočne sa hýbať, a nevyhneme sa starnutiu aj so všetkými jeho neduhmi. Rovnako sa nevyhneme smrti, ktorá spôsobí duševné útrapy tým, ktorým zomrú milovaní. A duševné útrapy môžu spôsobiť choroby. Tie zas skracujú život….

   2. Boh stvoril ako dušu, tak Zem a telo. Ale v tom prípade Boh nie je dobrotivý, ale je BEZCITNÝ. K bezcitnému Bohu je úplne zbytočné sa modliť. Dokonca je to ŠKODLIVÉ, pretože tým ho len posilňujeme. Boh je v takom prípade len “UMELÁ INTELIGENCIA” ktorá vždy bola a bude. Umožňuje ľudským hyenám zabíjať nevinných, kradnúť a týrať/zabíjať deti…. NEZASIAHNE, pretože je BEZCITNÝ… A Peklo po smrti tela NEEXISTUJE (duša mimo Zem a mimo telo sa NEDÁ absolútne nijak týrať, pretože pojem o čase existuje len na Zemi, fyzickú bolesť zažíva len telo, strach zažívame len prostredníctvom rozumu a teda mozgu, a duševné útrapy na Zemi sú spojené LEN so životom na Zemi – a teda “v hmote”), takže nedôchádza ani k tak NELOGICKÝM potrestaniam ľudských hyen po smrti (samozrejme bez dôkazu a bez toho, aby to uspokojilo zlom a jeho účinkami postihnutých ľudí)…

 3. Satan sa teší aj Z KAŽDÉHO ORGAZMU, ktorý predstavuje vyskratovanie sexuálnej & duchovnej energie prostredníctvom druhej čakry (pohlavný orgán). V prípade mužov je to ešte rituál plytvania semenom, ktoré je produktom claustra (časť mozgu) a ktoré obsahuje spermie (potencionálne životy …ako keď semená rastlín hádžete do roklín kde nikdy nevyklíčia ale zhnijú)….

  RIEŠENIE? Začať sa venovať sexuálnej alchýmii …. To je NEROZMNOŽOVACÍ typ sexuality. Sex vo vzťahu, v prítomnosti lásky, ale bez orgazmov… 😉 …

 4. Život na Zemi = “MUSÍM TOTO A TAMTO, INAK ZOMRIEM OD SMäDU, HLADU, ZIMY, BEZ PARTNERKY, NEBUDEM MILOVANÝ, ATĎ”…………Je to PEKLO. Peklo po smrti tela NEEXISTUJE. SAMOTNÝ ŽIVOT V TELE JE PEKLOM.
  To by si mali uvedomiť všetci “pánbičkári”, ktorí glorifikujú ich “fejkového dobrotivého Boha” (NETVRDÍM, že neexistuje Stvoriteľ duší a sveta), ktorý je schopný AKOŹE z dôvodu “slobodnej vôle” každého nechať tento svet takto KRVÁCAŤ………. NEPRÍDE VÁM DIVNÉ, že “Boh dal slobodnú vôľu každému”, ale BOH NEDÁ DO LATY sa ani takého človeka, ktorý tú SLOBODNÚ VôĽU BERIE OSTATNÝM (napr. vynucovači režimu, vrahovia, tyrani, zlodeji, atď.)????…………………….Už začínate otvárať oči, ľudia???????

  ATEISTA JE HLUPÁK, POBOŽNÝ ČLOVEK JE HLUPÁK……………Ovce sú obaja. Jeden verí vo “Veľký Tresk” a v neexistenciu duše, druhý verí v to, že Dobrotivý Boh by umožnil aby za posledné dekády boli ukradnuté milióny detí, z nich polka zabitých, zotročených, zneužívaných, a rodičia tých detí (milióny rodičov) sa s tým nezmieria do konca života…………..ALE KOMU BY DÁVALO ENERGIU ABY SA NIEČO TAKÉ DIALO A ABY SA PRED NIEČIM TAKÝM NEVINNÍ ĽUDIA NEUCHRÁNILI??? ………Len jedinému……….SATANOVI……….. Zem je JEHO výtvorom, telá sú JEHO výtvorom (duša je Božím výtvorom – DOKONALOSŤ je len duša bez tela), a živí sa ENERGIOU STRACHU, UTRPENIA, HNEVU, SMÚTKU………….Teraz má veľké hody (pretože ľudstvo krváca ako už dlho nie)….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *