utorok , 16 apríla 2024

Rozhovor s obyvateľom Tanzánie, bol ich prezident zavraždený?

Obyvateľ Tanzánie opísal situáciu s ich prezidentom. Ako video prezidenta Tanzánie obehlo svet začali voči nemu tlaky od svetových korproráci a začali na neho útočiť ako sa dalo.

Vo videu testoval ovocie, kozu na koronavírus, a to vyšlo pozitívne. Odvtedy začal odmietať nariadenia WHO a iných napojených na farmaceutické firmy a v COVID agende videl projekt okradnutia štátov. V Tanzánii bola zmienka o COVIDe trestná. Život fungoval ako mal, nemocnice sa neplnili. I keď ozývali sa bábky farmaceutických koncernov a zapredaných médií aj v Tanzánii, že vláda klame a skresľuje štatistiky. Domáci občania však vedeli aka je pravda. Svojho prezidenta obdivovali a mal u nich obrovskú podporu.

Po nástupe do funkcie prezidenta v roku 2015 pritlačil na štátne inštitúcie a tie začali vykazovať väčši výkon aj lepšie služby pre občanov. V roku 2017 zákazal financovanie zahraničných výletov verejným funkcionárom a tým znížil korupciu, ale aj väzby verejných funkcionárov na západne lobistické skupiny. Týmto krokom ušetril štátu 430 miliónov dolárov ročne. Prezident občanov upokojoval, čo sa týka COVID pandémie. Hovoril, že je to západný podvod farma firiem, ako okradnúť štáty a očkovať ľudí. Ludí nechcel očkovať vakcínami. V máji 2020 Tanzánia prestala odosielať data o počet COVID prípadov.

Tanzánia za jeho vlády mala obrovský rast, ľuďom sa žilo dobre a boli spokojní. Mnohí sú nešťastní z úmrtia prezidenta. Ich prezident bol silný bojovník voči diktatúre a kolonizačným praktikám EÚ a USA. Aj preto mnohí domáci obyvatelia vidia za smrťou prezidenta Tanzánie vraždu tajnými službami.

Tu je video prezidenta Tanzánie, ktorým si získal pozornosť celého sveta. Video je na mnohých propagandistických portáloch ako youtube, facebook opakovane mazané.

Tanzánia je najväčši producent zlata v Afrike, po Južnej Afrike, Ghane a Mali. John Magufuli už dlhodobo vadil mnohým kolonizátorom z EÚ a USA a tí ho chceli odstrániť z úradu. Prezident Tanzánie opakovane kritizoval západ, že z bohatstva neťažia krajiny, lebo ich okráda západ nevýhodnými ťažobnými zmluvami.

Hneď po srmti Magufuliho sa vyjadril americký hovorca, že dúfa, že Tanzánia sa vyberie cestou demokracie a prosperity (totalita COVID opatrení a rozkrádanie farma lobby? – tým myslel tú demokraciu?)

O Magufulim a jeho liečbe západné média šírili konšpirácie, že je v nemocnici v Indii COVID pozitívny, čo bol nezmysel.

Zo smrti prezidenta Tanzánie sú nešťastní aj vodcovia okolitých štátov, ktorí v Magufulim videli veľkú oporu.

Verejný dlh Tanzánie v roku 2020 bol okolo 24 miliárd dolárov.

   Send article as PDF   

Check Also

Francúzska europoslankyňa, ktorá iniciovala vyšetrovanie PfizerGate a zverejnenie SMS medzi Leyenovou a Pfizerom nečakane zomrela na infarkt

Infarkt už v 70 tých rokoch patril medzi následky, ktoré viedli k smrti použítím vojenskej …

2 komentáre

 1. Cize rovnikova Afrika bez Fizza ma lepsie data ako my s € v EU…

  http://www.idemvolit.sk/1276-kauza/historia-statneho-dlhu-sr-alebo-ako-nas-okradli-pocnuc-meciarom/

  Cize verejny dlh Tanzanie je pod 50%, okolo 40% HDP.
  To su pekne udaje. Pre Tanzaniu.
  A totalny trapas pre nas. Ked my vdaka zlodejom ako Jogobeela nevieme postavit 40 rokov dialnicu…
  Treba povedat, ze fizzo stabilne naberal uradnikov a dlh.

  Co tak kupit kus zeme v Afrike a poslat tam nasich uradnikov okolo fizza? To bude do 10 000 ludi, zavolame nejaku neziskovku z Libye, co vozila dobre duse (takych nam tu financovali fizzovlady, lebo Jogobeela ma na krku BnaiB) do EU – tak urcite vedia zariadit dopravu aj opacnym smerom…
  Tam si mozu kradnut eurofondy a zlatu banu. Fizzo ma jednu aferu nespracovanu s Miklosom menom Diamantova bana v Afrike, pise o tom necenzurovane.net.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *