nedeľa , 2 apríla 2023

V Taliansku zomrel zdravý 57 ročný účiteľ po očkovani vakcínou Astrazeneca, prípad vyšetruje prokurátor

Muž zomrel krátko po vakcinácii. Vakcínu dostal popoludni, večer mal vysoké teploty. Ráno zavolala žena záchranku a muža sa už nepodarilo zachrániť. Prokurátor začal okamžite vyšetrovanie ako zabitie. Bolo zabavených 40 000 dávok vakcíny.

Na tieto prípady upozornil dávno pred celosvetovým očkovaním profesor epidemiológie a odborník na infekčné choroby, imunológiu Sucharit Bhakdi. Zapredané média napojené na farma lobby z neho urobili konšpirátora a snažili sa ho zosmiešniť. To je typická praktika podvodníkov na čele tohto zločinu, ktorí k tomu využívajú vlastné media a zapredaných novinárov v nich.

Profesor Sucharit Bhakdi upozornil európsku liekovu agentúru – EMU dávno v predstihu, že vakcína po vpichnuti sa dostane do krvného obehu  a odtiaľ do celého tela. Povrchový proteín vírusu SARS-COV2 vytvorený ľudským telom sa môže dostať do malých ciev a tam spôsobovať poškodenie vnútornej steny cievy s následnou tvorbou zrazenín z dôvodu aktivácie krvných doštičiek. To môže viesť k znižovaniu počtu krvných doštičiek a infarktu. 

zdroj: https://de.rt.com/europa/114522-italien-arzt-verstirbt-nach-astrazeneca-impfung-staatsanwaltschaft-ermittelt/

   Send article as PDF   

Check Also

Na Slovensku sa znova rozbieha očkovanie na COVID-19, už aj deti od 6 mesiacov

Zo stránky Ministerstva zdravotníctva SR: Nové vakcíny, s ktorými začneme očkovať, sú od výrobcov Sanofi …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.