nedeľa , 16 júna 2024

Vo Francúzsku napriek vysokej zaočkovanosti rekordy pozitívnych na COVID-19

Vo Francúzsku dosahujú rekordy pozitívnych prípadov na COVID-19, násobne vyššie čísla ako keď sa neočkovalo. Zaočkovaných je tam skoro 80% populácie, posilňovaciu dávku dostalo vyše 40% ľudí.
Pozorujem to aj vo svojom okoli, očkovaní bez príznakov idú po kontakte s pozitívnym na test a sú pozitívni, takmer vždy. Koľko očkovaných šírí ochorenie? Vyzerá to tak, že netestovanie očkovaných cez leto splnilo svoj cieľ…šírenie infekcie…išlo o náhodu, alebo dobre premyslenú sabotáž?
   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

2 komentáre

  1. Preto sa netestujú očkovaní a môžu sa špacírovať, to je účel, aby to dobre rosniesli. Nič iné mi z opatrení u nás mi nevychádza. Pričom dobre vedia v konzíliu, že aj očkovaní roznášajú.

    • Súhlasím, lenže keby testovali opichancov, tak túto vládu defenestrujù. Preto sa vládne trasorítky boja a buzerujú nás rozumných neopichaných. Pretože vieme, že to nie je vakcína, ale génová terapia a schlus!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *