streda , 27 októbra 2021

Viacero vedeckých štúdií vyvracia pozitívum lockdownov

Bolo vykonaných vyše 40 štúdií, ktoré vyvracajú pozitívum lockdownov v porovnaní s jednoduchým dodržiavaním odstupov.

Lockdowns Do Not Control the Coronavirus: The Evidence

Najpriekaznejšou štúdiou je štúdia jedného z najhodnotnejších vedcov na svete – Johna Ioannidisa a jeho kolegov. Vo svojej štúdi nedokázali žiadnu východu lockdownov a naopak dokázali ich obrovský negatívny vplyv na zdravie, sociálne a ekonomické poškodenie, výrazne porušovanie demokracie a práv jednotlivcov.

Na dokazanie nezmyselnosti lockdownov sa môže zobrať príklad Nemecka, kde bol lockdown skoro 6 mesiacov a stále sa tlačí na jeho pokračovanie. Naopak vo Švédsku neboli žiadne lockdowny, boli otvorené reštaurácie, bary, diskotéky, hotely, deti chodili do škôl. A výsledok? medzi Nemeckom a Švédskom nie je žiadny rozdiel v počte nových prípadov.

Na danom grafe je počet potvrdených úmrti na COVID-19 v prepočte na 1 000 000 obyvateľov a medzi Švédskom a Nemeckom nie je žiadný rozdiel. Avšak medzi krajinami je obrovský rozdiel v právach jednotlivcov a demokracii. Taktiež je obrovský rozdiel v psychickom zdravi populácie v oboch štátoch.

zdroj: https://www.wochenblick.at/lockdown-desaster-am-beispiel-deutschland-versus-schweden/

 

 

 

 

Check Also

Majú sa ľudia obávať zmien zákonov o policajnom zbore?

Milí priatelia,“objavila“ som materiál, ktorý je v štádiu medzirezortného pripomienkového konania, a to novelu zákona, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.