utorok , 16 apríla 2024

V Ukrajine chýba elektrická energia, Putin nebombarduje domy oligarchov..ale škodí obyčajným ľuďom

V Ukrajine najnovšie správy hovoria o nedostatku elektrickej energie. Chýba okolo 20%. Za príčinu považujú útoky Ruska na elektrickú infraštruktúru.

V komentároch, či už na ruských alebo ukrajinských stránkach sa diskutujúci pýtajú..prečo Rusi nebombardujú oligarchov a tých zodpovedných za vojenské provokácie, ktorí ťažia z vojny a predaja zbraní, vrátane podvodov ako bola burza FTX.

Odpoveď je jednoduchá. Putin je dobrý kamarát Klausa Schwaba, zavádza Great reset..ale vojnou..

zdroj: https://www.ukrinform.net/rubric-economy/3622924-ukraines-power-deficit-totals-20-ukrenergo.html

   Send article as PDF   

Check Also

Podvodník Fico aj Orbán zradili národ a nasypú miliardy EUR do bezodnej diery a vojnovej mašinérie, výsledkom bude bieda nielen Slovenska, ale aj EÚ. Minulosť podvodníka Zelenského a Židov v jeho okoli.

Vojna bude dovtedy, dokedy ju psychopatické mozgy na čele štátov budú podporovať a živiť. Výsledkom …

4 komentáre

  1. To je zase magořina, tento článek, Putin dělá jen to co musí aby donutil ukradinu k poslušnosti. Tyto debility píší skutečně jen a pouze nemyslící tvorové.

  2. Veľa naivných, až hlúpych ľudí si stále myslí, že “dobrý” Putin bojuje proti zlému Západu…Putin je najväčší “žolík” v rukáve Klausa Schwaba. Zo Schwabovej skupiny “Mladých lídrov” do ktorej patria napr.Macron,Trudeau,Merkelová,Ardenová…jedine Putin môže vyvolať vojnu a urýchliť tak beh udalostí, ktoré sú potrebné k nastoľovaniu svetovej totality (nedostatok energií a potravín, inflácia, utečenci…)na ktorej sa väčšina štátov sveta už skôr dohodla.Prvým spúšťačom bol COVID, vojna na Ukrajine postrčí Európu”správnym”smerom a plánujú sa už aj ďalšie “pandémie”.A tak už onedlho bude väčšina ľudí na svete v technokratickom otroctve sociálnych kreditov,ako je to už teraz v Číne…

  3. Ukrajinská armáda si podľa vzoru “Islamského štátu” robí z civilných obyvateľov živé štíty, preto sa Rusi snažia civilistov vypudiť, aby sa za nimi ukrovia nemohli skrývať. Netreba sa tomu čudovať, lebo tak “Islamský štát” ako aj ukrajinská armáda majú tých istých učiteľov a sponzorov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *