streda , 24 apríla 2024

V Rakúsku zomrel na COVID kritik opatrení a liečby, fanúšikovia a rodina hovoria, že ho otrávili

Johann Biacsics, podľahol ochoreniu COVID-19 dva dni po tom, ako v ťažkom stave podpísal reverz z nemocnice.

Média dlhodobo na neho útočili, zosmiešňovali ho a nazývali hviezdou antivaxerskej scény. Keď si dáte jeho meno do google, tak články takmer identické, rovnaký názov, rovnaké zosmiešňovanie. Vyzerá to ako organizované, centrálne písané články, ktoré sa potom preložia do rôzných jazykov.

Po jeho smrti rodina aj mnohí ľudia sa opakovane vyjadrujú, že bol otrávený.

65-ročného Biacsicsa prijali 11. novembra do viedenskej nemocnice, informuje český iDnes.cz. Rakúšan, známy odporom voči očkovaniu či vládnym opatreniam na boj s covidom, lekárom tvrdil, že covid už prekonal a podpísal reverz. Testy pritom ukazovali, že na covid je stále pozitívny.

Doma sa mal podľa médií liečiť MMS.

 Len pred vyše dvoma týždňami demonštroval proti vládnym opatreniam a vyhlásil, že na „jednotkách intenzívnej starostlivosti sú hlavne očkovaní ľudia“. Keď ho prítomný novinár opravil, odpovedal, že má „interné informácie“, uvádza iDnes.

ZDROJ: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/608883-liecil-sa-bielidlom-ci-mms-hviezda-rakuskych-antivaxerov-podlahla-covidu/

   Send article as PDF   

2 komentáre

  1. Do chorobnice je v tejto sialenej dobe nebezpecne ist pre uplne kazdeho. Sme zvedavi, ci to aspon dr. Pijak prezije a dostane sa odtial cely… Vacsina lakarov a chorobnikov, su vytrete hovada a sucastou kovidovej sekty smrti.

  2. Vracia sa pochmùrny stredovek, upaľovanie kacírov kovidovými sektami! Mein tiefes Beileid.🙏

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *