sobota , 28 januára 2023

O MUDr. Pijákovi píše jeho spolužiak

Je skutočne zvláštne, prečo mu dávali Remdesivír, ktorý nechcel a nebol indikovaný – problémy s obličkami. Prečo lekári s podstatne kratšou praxou si nenechaju poradiť od skúseného lekára. Je to jeho rozhodnutie a to sa mohlo potvrdiť jeho podpismi.

Lekár komunikuje s pacientom a vždy sa pýta, či súhlasi s liečbou. Iný názor má nejaká pani Lidka, ktorá vyzerá, že prišla zo Severnej Kórey. V jej svete platí len názor a ordinácia lekára. Máte alergiu na penicilín..to lekára nezaujíma. Lekár povie, podá sa. Diskusia neexistuje.

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár Piják: Ivermektín má podstatne menej vedľajšich účinkov ako dezinformovalo MZSR a iní „odborníci“

zdroj: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/pfbid0EWQaVD47KcDCeDvENSyykrBntiRkdRL2gYDSU8KvfVyKvGJwsCMLTkZ82N8WBQ1jl Zaujímavé komentáre: Voči Ivermektínu sa vyjadroval aj primár Milan Kulkovský: https://www1.pluska.sk/regiony/uprimne-slova-primara-kulkovskeho-lieku-ivermektin-stekajuca-civava-osalela-dav Dezinformácie o …

2 komentáre

  1. kopa lakarov a chorobnikov su banda vygumovanych dehumanizovanych hoviad.

  2. Pani Lida, keby hlúposť nadnášala, lietate ako vrana ukvákaná..😷 Možno už po experimentálnej včeličke, sa tvoria prióny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.