Slovensko nakúpi 10 000 000 antigénových testov

V čase, keď je núdzový stav a netreba verejné obstarávanie. Podvodníkom sa znova zachcelo kradnúť ako počas minulého núdozového stavu…len na to im je dobrý. Nákupy od kamarátov a cez kamarátov, bez verejného obstarávania.

Vo štvrtok 25.11.2021, bola ministrom zdravotníctva SR Lengvarským podpísaná zmluva v hodnote 26 000 000,- EUR❗️

Áno, 26 miliónov EUR!!! Neuveríte na čo!
Na nákup ANTIGÉNOVÝCH Covid RÝCHLOTESTOV a teraz sa podržte, v počte 10 000 250 kusov s dodávkami v období 13.12. až 28.1.
Zmluva:
Ako vidieť testy sú pripravené na týždne počnúc 13 decembrom a končiac 28 januárom. Vyzerá to tak, že na december a január tu niekto, niečo plánuje.
   Send article as PDF   

Check Also

Pavol Čekan podporuje Ukrajinu, testovanie útečencov

O Pavlovi Čekanovi a jeho pofidernej firme prepojenej na Štefunka sme písali tu: https://www.inenoviny.sk/vedec-cekan-na-rockefellerovej-univerzite-a-dotacie-od-statu/ Čekan …

2 komentáre

  1. Je to ako dúverná zmluva mezi mníchem a ďáblem..Už náš vlastenec a evanjelický kňaz Juraj Fándly poznal vtedajšiu spoločnosť, ktorá sa od dnešnej odlišuje, že my prežívame vo virtuálnom svete tzv. Krivých zrkadiel?!

  2. nikomu nepride divne, ze si ludia nechaju strkat do lebeni nanotechnologiu od firmy Siemens, ktora vieme, komu pomahala pred 80 rokmi?

    https://www.golokaproject.org/documentfiles/Analysis-of-test-sticks-from-surface-testing-in-the-Slovak-Republic.pdf

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *