sobota , 4 februára 2023

V Izraeli už po 3 mesiacoch klesli očkovaným protilátky na úroveň, kedy sa vakcinácia považuje za neúčinnu

Podľa údajov z Izraela zdravotníkom klesli po troch mesiacoch protilátky na úroveň nepostačujúcu na ochranu pred covidom. Bude sa preočkovávať každé 3 mesiace? Dokonalý plán na dokonalý biznis farmaceutických spoločností a ich vlastníkov?

Úroveň protilátok u niektorých zdravotníckych pracovníkov, ktorí boli očkovaní vakcínou Pfizer / BioNTech, prudko poklesla za menej ako 3 mesiace po podaní druhej dávky , ukázala štúdia uskutočnená najväčšou izraelskou nemocnicou, v ktorej sa zdravotníci očkovali medzi prvými v Izraeli.

V posledných týždňoch si nemocnica všimla, že niektoré protilátky pracovníkov klesli na hladinu, ktorá sa považuje za „neočkovanú“.Tieto informácie prichádzajú po správach, ktoré naznačujú, že úradníci ministerstva zdravotníctva vyvíjajú tlak na vládu, aby urýchlene nakúpila o 36 miliónov vakcín viac. Verejný rozhlas Kan uviedol, že odhad je taký, že bude existovať požiadavka na očkovanie populácie každých 6 mesiacov, možno dvoma dávkami.

Posledné data v Izraeli poukazujú aj na nárast hospitalizácií očkovaných pacientov všetkými potrebnými dávkami.

zdroj: https://www.i24news.tv/en/news/coronavirus/1617185858-antibody-levels-drop-sharply-after-3-months-of-second-vaccine-jab-israeli-study

   Send article as PDF   

Check Also

POTENCIÁLNE RIZIKÁ OPAKOVANÝCH DÁVOK VAKCÍN

POTENCIÁLNE RIZIKÁ OPAKOVANÝCH DÁVOK VAKCÍN, NA KTORÉ VÁS NAŠI COVIDOVÍ PSEUDOEXPERTI NEUPOZORNIA Autor: Michal Piják …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.