V Izraeli plnia nemocnice pacienti s chrípkou

Nemocnice v Izraeli začínajú mať problémy s pribúdajúcim množstvom pacientov s chrípkou.

Upozornil na to vedec Miro Štec na svojom profile:
zdroj: https://www.facebook.com/miroslavstec/posts/4404808372975386

Samotný vedec Miro Štec viní za nárast závažných prípadov s chrípkou poškodenú imunitu následkom očkovania.

Zaujímavé je, že v článku píšu..že chrípka zmizla minulú zimu vďaka COVID opatreniam. Ide samozrejme o klamstvo, nezmizla, ale PCR testy falošne diagnostikujú aj vírus chrípky ako SARS-COV2. V článku sa spomína, že 1849 Izraelčanov je hospitalizovaných v nemocnici s chrípkou, vrátane 605 deti, 124 tehotných žien a matiek.

Zaujimavé je, že ministerstvo zdravotníctva Izraela upozorňuje na nebezpečenstvo chrípky. Píšu, že vírus chrípky môže spôsobiť ťažkú pneumóniu, závažné dýchacie komplikácie, dokonca smrť.

Autority varujú ľudí pred twindémiou – dvojitou pandémiou COVID-19 a chrípky. Znova začínajú manipulovať verejnosť a využívajú pritom strašenie, tentokrát už chrípkou. Píšu napríklad o 31 ročnej tehotnej žene, ktorá zomrela, po tom ako dostala chrípku. V texte spomínajú aj 6 ročného chlapca, ktorý šiel spať a už sa nezobodil. V článku sa píše, že vedci sa domnievajú, že zomrel na následky chrípky – myokarditídy.

Čo ak práve oslabená imunita po očkovaní je príčinou závažnejšieho priebehu iných respiračných ochorení, ako sa píše na stránkach vedca Mira Šteca?

https://www.timesofisrael.com/close-to-2000-hospitalized-with-flu-in-israel-says-health-ministry/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *