V Holandskom tíme viacerí infikovaní COVIDom, očkovaní

Väčšina, ak nie celý holandský olympijský tím je očkovaný vakcínou na COVID-19. Pri vstupe do Japonska mali 5 pozitívne testy na COVID. V článku samozrejme mlčia o očkovaní.

Holandsko je však jednou z najzaočkovanejšich krajín na svete a podľa vyjadrení médií by mal byť aj celý olympíjsky tím očkovaný.

Tu sa písalo o prioritnom očkovaní olympíjskeho tímu.

https://netherlandsnewslive.com/dutch-olympians-respond-to-vaccination-news-understand-that-it-is-sensitive-olympics-2/133213/

Ako pekne naleteli “účinným” vakcínam.

https://nltimes.nl/2021/07/25/fifth-coronavirus-infection-tied-dutch-olympic-team-four-one-flight

Letecká spoločnosť vylúčila infekciu v lietadle a podľa vyjadrení odborníkov už museli byť infikovaní pred nástupom do lietadla. To je výsledok netestovania očkovaných a šírenia infekcie bezpríznakovo. Aká je to náhoda, koľko športovcov je očkovaných a pozitívne testovaných. V EÚ, kde majú nadradené práva sa nemusia testovať a tak unikajú pozornosti aj napriek tomu, že vakcíny sú stále klinicky testované tak tieto podstatné dáta zločinecké farma firmy nezaujímajú.

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *