nedeľa , 23 júna 2024

V Anglicku napriek obrovskej zaočkovanosti bude nová vlna, minulý rok nebola, neočkovalo sa

V lete – minulý rok sa v Anglicku neočkovalo, nebola žiadna vlna.

Aktuálne Anglicko patrí medzi najzaočkovanejšie krajiny sveta a v lete bude ďalšia vlna. Nepomôže sa vyhovárať na otvorenie všetkého, to bolo aj minulý rok. Jedine, čo nebolo, je očkovanie. Toto čaka aj nás, jeseň bude zaujimavá. Tí očkovaní, ktorí si myslia, že sú zodpovední, to nepriznajú. Pud sebazáchovy nepustí, často to robili zo strachu o svoj márny život, nie pre niekoho iného. Oni išli na dovolenku, nedali peniaze niekomu, aby pomohli. Nie zodpovednosť a solidarita, ale egoizmus.
Čoraz viac očkovaných sa mi sťažuje najčastejšie na bolesti nôh, bolesti hlavy, slabosť. V žiadnom prípade nevidia problém v očkovaní. Ako som tu už písal, je to obranný mechanizmus ega – popretie. Keď je človek očkovaný, vytesní vakcínu a len mizerné percento očkovaných uvažuje nad príčinou v očkovaní. Možno práve preto očkovali prvých sestry, lekárov, policajtov, učiteľov..tých, čo sú najviac v kontakte s ľuďmi a majú vplyv…. Očkovaný lekár nevidí komplikácie po očkovaní ani u svojho pacienta, preto taká fanatická propagácia (nerátam tých úplatných).
Pribúda aj úmrtí mladých ľudí s ťažkými diagnózami, dúfajme, že to nebolo cielené…
   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *