Úrad, ktorý ma na starosti financovanie Afriky a iných krajín ročne minie na svoju činnosť vyše 7 000 000 EUR

Keď treba šetriť, tak nikdy nie tí, v kanceláriach. Tí si užívajú dovolenečky, výlety, kávičky…a ty Slovák makaj za pásom. Aby si tie kávičky mohli užívať.

Na Slovensku máme veľmi podivnú organizáciu SASMR – Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu. Keď si kontrolujete toky peňazi, s ktorými robí…sú to milióny, ktoré idú do Afriky, Ukrajiny. Pomáhajú “celému” svetu, ale na Slovensku nie sú peniaze a preto musia pacienti viac platiť za lieky, viac platiť za ošetrenie lekárom, kupovať drahé potraviny. Lebo páni hore, ktorí často nič nerobia sú stále viac hladní.

Podpísal Žid Juraj Blanár:
https://crz.gov.sk/data/att/4664607.pdf
A jej riaditeľ Tomáš Bokor bol vyškolený v Londýne. Otázne je, kto ho tam nominoval a aké mal predpoklady a koho známy alebo príbuzný to je. Podobne aj aký má plat, to môžte preveriť cez infozákon a pošlite nám do mailu informácie. Ľudia sa musia pýtať. Sledovať voľby je stratou času a nič nezmení, ale sledovať takéto osoby, čo robia s našimi peniazmi, ich väzby, odmeny…len tak môžme zmeniť systém. Netreba vyhrávať voľby, treba sa informovať a kontrolovať ich.

A keď pozrieme, tak ako inak aj on je absolvent Sorosovej CEU v Budapešti.
https://www.linkedin.com/in/tomas-bokor-2b71b516/details/education/

13 osôb s priezviskom Bokor figuruje v zoznamoch ŠTB. Ak máte informácie o väzbách a minulosti týchto osôb, napíšte nám na inenoviny.sk@yandex.com.

https://slovakaid.sk/samrs/
Agentúra zabezpečuje plnenie Agendy 2030, aj za Ficovej vlády.
Podmienky pôsobenia boli prijaté v 2019 za vlády SMER-SD, SNS, MOST-HÍD.
https://slovakaid.sk/wp-content/uploads/2020/12/zakon-novelizovany.pdf
Peniaze tečú aj za vlády SMER-SD, akurát sa to obchádza a ide ot už priamo z EÚ.
https://crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?order=22&art_zs2=&art_predmet=&art_ico=&art_suma_spolu_od=&art_suma_spolu_do=&art_datum_zverejnene_od=01.12.2023&art_datum_zverejnene_do=08.04.2024&art_rezort=0&art_zs1=Slovensk%C3%A1%20agent%C3%BAra%20pre%20medzin%C3%A1rodn%C3%BA%20rozvojov%C3%BA%20spolupr%C3%A1cu&nazov=&art_ico1=&search=

Teraz treba cez infozákon sa spýtať Slovenskej agentúry pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu, koľko a kedy tiekli peniaze Slovákov a kde.

Skupinke sa nechce makať na stavbe, alebo robiť nejaké remeslo..tak si vymyslí nejaký projekt, budeme v Keni informovať o rizikách otepľovania, tam sa opijeme, nadrogujeme a od štátu si vypýtame desiatky tisíc EUR. Práve v týchto sektoroch by mal štát pravidelne vykonávať drogové testy jednotlivým zamestnávateľom a poberateľom rôzných grantov.
https://slovakaid.sk/strategia-sr-a-agenda-2030/

Tu si môžte pozrieť, na aké nezmysly Slováci makajú v továrňach. Keby sa takto nemíňalo na priživnické aktivity, stačilo by robiť 3-4 dni, poprípade by mohla matka menej času tráviť v práci a viac sa venovať deťom. Ale základom rozbitia národa je aj rozbitie rodiny a to je základy vzniku psychopatov. Majú to rokmi preverené….

   Send article as PDF   

Check Also

Vlastizradkyňa Belousovová (Malíková) kandiduje za Republiku, hlasovala za Lisabonskú zmluvu, výsmech

Belousová bola podržtaška Slotu a Trabelssieho, keď Slota podvodne presúval štátny majetok do súkromných rúk. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *