pondelok , 20 mája 2024

Svet rieši ako zatemňovať slnko, návrh predložilo do OSN Švajčiarsko, Slovensko je vysoko v týchto aktivitách

Cieľom týchto zmien podľa elít je odrážanie lúčov späť do vesmíru. Verejnosť tomu už  neverí, hlavne preto, že pritom použvajú vysoko toxické látky pre človeka a život na zemi. Výsledkom čoho je zvýšená chorobnosť populácie, hynutie včiel a inej flóry a fauny. Ak si pozrieme plány nadácií a rôzných organizácii prepojených na Rockefellerovcov, zistíme, že už dlhodobo riešia redukciu populácie sveta. Podľa vyjadrení verejnosti je globálne otepľovanie len zámienka, aby mohli takto plošne troviť ľudí a rozkrádať verejné financie s cieľom navodiť globálne chudobu a zadĺženie štátov.

Experimenty vykonávali počas vojen na nič nevediacich ľuďoch, práve tak nachádzali rôzne chemické zbrane. Tie sa za desaťročia zdokonalili a práve ich použitie môže byť pri údajnom zatemňovani slnka.
https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/zabijeni-1:2
https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/zabijeni-2:3

Švajčiarsko žiadá OSN o zriadenie skupiny expertov, ktorá bude hodnotiť pozitíva a negatíva zatemňovania slnka, nakoľko tieto technológie podľa Švajčiarska sú nepreskúmané. (Možno aj takto sa zničili minulé civilizácie)… Zem a život na nej fungoval tisícročia, keď psychopati vynašli lietadla a peniaze…zrazu treba zatemňovať slnko…
https://www.climatechangenews.com/2024/02/15/switzerland-proposes-first-un-expert-group-on-solar-geoengineering/

UNEA je program pod záštitou OSN, ktorý sa v roku 2024 konal v Keni. Slovensko zastupoval Norbert Kurilla ( poradca Čaputovej, nominant vlády SMER-SD, SNS, MOST-HÍD a je vo funkcií až doteraz). Takto vyškolené kádre sa nemenia, nech je vláda, akákoľvek.
Kurilla je osoba, o ktorej verejnosť nevie a jemu vďačí Slovensko za úpadok a obrovské nezmyselné investície.

Norbert Kurilla

https://cointt.sk/speaker/norbert-kurilla/
Kurillovi sa darí za všetkých vlád. Za vlády SMER-SD dostal pozíciu v dozornej rade, kde za takmer nulovú prácu si bral okolo 1000 EUR mesačne. Pritom má množstvo iných platených funkcí.
https://crz.gov.sk/data/att/4140683_dokument1.pdf

Kurilla je za súčasnej vlády SMER-SD, SNS, HLAS-SD podpredsedom UNEA:

V tichosti prebiehajú nezmyselné politické doťahovačky, semafór a iné. Pritom to podstatné vykonávajú osoby ako Kurilla a je jedno, aká je vláda.
https://www.facebook.com/norbert.kurilla1/posts/pfbid0EnD1LHcThKkVbnG1ckTYEgGKn3zaAwGg6TGJqCKWs87SA4Rm2R6gRhQggfUqsGeol

Tieto akcie sú akcie svíň, kde sa žerie a pije za peniaze daňových poplatníkov a na oplátku sa pripravujú programy, ktoré poškodia obyvateľov, štáty, životy. Veľvyslankyňou v Keni, kde sa akcia konala je Katarína Žuffa Leligdonová.
https://www.mzv.sk/fr/web/nairobi/o-nas/velvyslanec

Veľvyslankyňa v Keni Katarína Žuffa Leligdonová, ktorá sa ujala funkcie v septembri 2021, mala podľa oznamovateľa zneužívať štátne peniaze napríklad pri platení predĺženého víkendu v luxusnom rezorte pre celú rodinu manžela a dcéru vrátane svokrovcov v kenskom letovisku Watamu. Predĺžený víkend na kenskom pobreží mala veľvyslankyňa „kryť“ svojou pracovnou cestou. Ubytovanie si mala nechať preplatiť v plnej výške zo štátneho rozpočtu.
https://www.extraplus.sk/clanok/slovenska-velvyslankyna-v-keni-je-podozriva-zo-zneuzivania-statnych-penazi

A cez Slovenskú medzinárodnú rozvojovú agentúru tečú milióny EUR, aj na Ukrajinu. V tichosti a rafinovane.
Milióny do Afriky, aj za vlády SMER-SD.
https://crz.gov.sk/511792-sk/slovenska-agentura-pre-medzinarodnu-rozvojovu-spolupracu/

Na Slovensku ľudia žijú z výplaty do výplaty, ale podvodníci sa hrajú na pomoc Afrike. Ani tam sa to nedostane chudákom Afričanom, ale rozkradnú to blízke osoby. A kontrolovať to nemá, kto. Preto v Afrike sa najlepšie prepierajú peniaze.
https://slovakaid.sk/slovensko-je-jeden-z-hlavnych-partnerov-klucoveho-projektu-delegovanej-spoluprace-eu-v-keni/

Do Kene chodil aj Kiska. Za vlády SMER-SD tam tiekli milióny EUR.
https://www.teraz.sk/ekonomika/kiska-slovenske-projekty-v-keni-vytvor/243616-clanok.html

Je veľmi zaujímavé, čo robia v Keni. Bol tam aj na mafiu napojený Tomáš Taraba. j
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/701562-taraba-navstivil-afriku-envirominister-vyrokoval-s-kenou-a-rwandou-dohodu-o-vojenskej-spolupraci/

Minister životného prostredia Taraba tam dohodoval vojenskú spoluprácu. Mohol to byť krycí manéver, kedže sa hrá na proti agende 2030, nemohol priznať, že tam bol podporovať agendu 2030, green deal a podobné… Čo sa deje v Keni?

   Send article as PDF   

One comment

  1. S týmto zločinnými pokusmi eliminovať stabilné na Zem dopadajúce žiarenie Slnka sa musí prestať. Ničitelia Zeme nepatria medzi Homo sapiens.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *