Globálne otepľovanie a vonku sneži a najchladnejší apríl za posledné desaťročia. Kde sa páni sekli?

20. apríl 2024 krajiny EÚ postihli najnižšie teploty a snehy za posledné desaťročia. Mnohí obviňujú z týchto zmien ľudské zásahy do počasia a ako dôvod udávajú poškodenie úrody obyvateľom. Práve takéto mrazy zabili množstvo stromov, bylín v záhradach. Začala skoršia jar, stromy vyhodili historické maximá kvetov, ľudia posadili a zrazu nečakané mrazy. Tie spôsobili pomrznutie množstva stromkov, zeleniny. Hlásia zlý stav včelstiev, tie poškodil už údajný saharský piesok a teraz takéto zmeny počasia.

Elity postupne priznávajú ďalšiu konšpiračnú teóriu – ovplyvňovanie počasia človekom.
https://en.wikipedia.org/wiki/Cloud_seeding

Apríl 2024 a snehová kalamita:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pocasi-krkonose-hrebeny-snih-ctvrt-metru-lavinovy-stupen.A240421_101149_domaci_ivos

Ešte pred týždňom strašili “maximálnymi” teplotami a strašili klima švindleri potrebou ochladzovania planéty zatemňovaním slnka postrekovaním toxických kovov do atmosféry. Prešlo pár dni a sú tu historické mrazy a sneh. Či je aj sneh výsledkom aktivít psychopatov, je otázne. Takéto zmeny znižujú úrodu a škodia občanom. Psychopati sa tešia, lebo ľudia budú mať nižšiu úrody.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pocasi-do-hor-se-vratila-zima-a-snih.A240420_075322_domaci_jan

Klamstvá klimatológov v priamom prenose a klamári odhalení. Takéto ochladenia už nemali byť a keď tak len výnimočne a jeden deň. Sú tak nevzdelaní a hlúpi? Takto sa pomýliť?
https://www.lidovky.cz/domov/pocasi-meteorolog-klimatolog-chuchma-vysoke-teploty-extremy-zima-jaro-leto.A240405_201911_ln_domov_lvot

   Send article as PDF   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *