V Rusku po vzore Číny prebieha identifikácia tváre obyvateľov použitím kamier

Rusko v sledovaní a napĺňani agendy 2030 nezaostáva. Značenie a identifikácia dobytka v klietkach (ľudia v štátoch) prebieha bez vedomia občanov. Tvár je najvernejši identifikátor.
V textoch budeme používať označenie dobytka pre ľudí, lebo páni sa k občanom správajú rovnako ako ku dobytku. Aj vojnu na Ukrajine možno vnímať ako nástroj prevencie svetovej vzbury. Takto sa svet rozdelil na viaceré silne izolované tábory, ktoré o sebe nevedia a v ktorých prebieha cenzúra. Každý tábor skúša vlastné postupy na kontrolu populácie, na konci sa vyberie ten najvhodnejši pre kontrolu svetovej populácie.

Národy sveta sa medzi sebou pretekajú, kto môže označiť ich dobytok najbezpečnejším, najdobrovoľnejším a najpohodlnejším spôsobom. Medzitým na internete prebieha hašterenie dobytka o tom, ktorý farmár má najlepšiu a najmorálnejšiu značku dobytka. A ktorý farmár (štát) je najlepší, spasiteľ sveta.

V Rusku sa dosiahol veľký pokrok smerom k implementácii biometrického štítku pre dobytok (ľudí), ktorý je pravdepodobne najpohodlnejším štítkom pre dobytok, aký bol kedy vynájdený, pretože dobytok už nemusí ťahať kus papiera – jeho štítok je jeho tvár 

Je dokázaným faktom, že biometrické štítky dobytka sú bezpečné, pohodlné, 100% dobrovoľné a zavádzajú sa postupne, aby medzi dobytkom nevyvolávali podozrenie alebo úzkosť.

Ruská vláda povolila hotelom v Rusku vykonávať rezerváciu/check-in v hoteli použitim digitálnej identifikácie/biometrie.

Ruská vláda koncom marca oznámila , že občania sa budú môcť registrovať v hoteloch, kúpeľoch, kempingoch, turistických centrách a lekárskych klinikách pomocou biometrických údajov uložených v „dobrovoľnom“ zjednotenom biometrickom systéme .

Príslušné orgány ako obvykle ocenili „pohodlnosť“ biometrických ID. Ministerstvo hospodárskeho rozvoja agentúre TASS uviedlo , že biometrické odbavenie v hoteloch a iných inštitúciách „umožní hosťom nezávislú registráciu v akomkoľvek vhodnom čase bez radov a čakania“.

Keď už sme pri téme, do konca roka budú môcť Rusi v niekoľkých regiónoch komunikovať so svojimi miestnymi byrokraciami bez toho, aby museli predložiť domáci pas; budú sa musieť len usmievať do kamery 
https://www.nakanune.ru/news/2024/04/05/22765003/

Je to aj pre vašu bezpečnosť

Biometrické ID nie je len veľmi pohodlný a jednoduchý spôsob, ako potvrdiť svoju identitu svojmu rančerovi, je to tiež skvelý spôsob, ako na vás rančer dávať pozor, keď sa prechádzate a staráte sa o svoje podnikanie:
https://www.interfax.ru/russia/950126

https://edwardslavsquat.substack.com/p/biometric-identification-its-what

   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub: Heredoš zneužíva tému digitálnej meny na svoju kampaň

Voľby do europarlamentu sa blížia a prospechári ako Heredoš a podobní chcú samozrejme teplé miesto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *