SMER-SD, HLAS-SD sa spojili s KDH, Progresívnym Slovenskom a podporujú prijatie digitálneho eura a totálnu kontrolu nad občanmi EÚ

Za prijatie digitálneho EURa hlasovali: poslanci SMER-SD (Daniel Karas, Igor Válek, Dušan Muňko), HLAS-SD(Zdenko Svoboda, Radomír Šalitroš, Ján Blcháč), Progresívne Slovensko(Darina Luščíková, Štefan Kišš), KDH (Igor Janckulík), Slovensko – OĽANO (Július Jakab)

Proti: SNS (Pavel Ľupták), SaS (Marián Viskupič)

Čo to znamená? Znova SMERáci oklamali svojich voličov. Pred voľbami a na kúpenej alternatíve hlásajú, že sú proti digitálnej mene, vo výboroch a v tichosti robia opak. Digitálne euro je kontrola nad všetkým, čo kupujete. Budete kupovať mäso, vysoká uhliková stopa, zoberú vám väčšiu daň…budete chcieť dať deťom vreckové? vnukom peniaze…o všetkom bude vedieť štát a európska únia. Páni politici a iní zlodeji majú bielé kone, na ktoré majú písané firmy. Majú firmy v daňových rajoch, kde sa nedá zistiť skutočný majiteľ a takto budú obchádzať aj digitálne euro a totalitu…ale obyčajný človek si to nedovolí. Skončia malí súkromnici, podnikatelia  a to je cieľ nadnárodných firiem, ktoré chcú zničiť konkurenciu. Pritom tieto nadnárodné firmy neplatia takmer žiadne dane v štátoch, Google, Facebook a iní sa im podvodne vyhýbajú cez rôzné podvodné schémy.

Video z hlasovania zverejnil Kamil Jakub a jeho Dôstojné Slovensko. Ostatní tieto informácie prebrali.
https://www.facebook.com/camillo.paja/videos/312176428325276

https://www.facebook.com/MilanMazurek.Republika/videos/2332672346943987/

Čo to je digitálne euro detailnejšie od najväčšich odborníkov na financie, ktorí svoju dušu nezapredali diablovi a jeho peniazom. Digitálne euro je digitálna totalita po vzore Číny.

zdroj:
https://t.me/rodacirodakom/843

Robia iné, ako sľubovali. Je to podvod a proti tomuto podvodu povstaneme. A nahnevaný dav je schopný všetkého. Takýto zákerný podvod nemôže mať zľutovanie.

   Send article as PDF   

Check Also

V Rusku zatvárajú vo veľkom pobočky bánk, cieľ je prechod na digitálne peniaze a všetko robiť z mobilu

V RUSKU VŠETKO PODĽA PLÁNU V Austrálii zatvárajú dlhodobo pobočky, podobne aj v EÚ. Aktuálne …

6 komentárov

 1. Majitel Zemegule

  Všetci ťahajú za rovnaký povraz. Veľký reset nie je to, čo sa píše v knihe Klausa Schwaba. Je to niečo iné o čom TOP elity vedia.

 2. Pellegrini WEF 2019, Fico WEF 2024.

  Presne tuto agendu idu.

 3. Áno,presne tak, hlupáci sa tu vytešujú, že vyhral Pellegrini-teplegrini……,po inaugurácii bude robiť to,čo mu prikážu z WEF a Ficák tiež….Za našim chrbtom podpisujú likvidačné zákony Agendy 2030.V blízkej budúcnosti ešte mnohí ľudia uvidia,ako hlúpo naleteli podvodníckym politikom….

  • …. ešte dodám, že to bol práve Pellegrini, ktorý ako odstupujúci premiér po voľbách v.r 2020 ako poslednú vec zaviedol prísne proticovidové opatrenia.On sám povedal, že “Musíme zaviesť opatrenia,ako počas vojnového stavu”.Zaviedol opatrenia podľa inštrukcií z Davosu,kde bol rok predtým.Potom samozrejme nastúpil psychopat a magor Matovič a na Pelliho sa zabudlo.Po schválení pandemickej dohody a vypuknutí ďalšej pandémie sa v čele s prezidentom Pellegrinom budeme mať na čo tešiť…

 4. Jirko Bubenčík

  Všetko je to jedna banda! Jedno hovoriť a druhé robiť! Kašlú na to čo si prajú ľudia, aj tak robia to čo im nakážu v EK! Slováci by si mali dobre uvedomiť koho voliť do EP! Žiadny SMER,HLAS a iné sračky ale proslovenské strany ktoré sú proti globalizácii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *