štvrtok , 18 apríla 2024

Ukrajinu rozbili a už teraz podpisuje Blackrock zmluvy o kšeftoch na “obnove” Ukrajiny

Blackrock je najväčšia firma na svete. Je akcionárom najväčšich farma firiem..keď sa očkovalo, zarábala na očkovaní. Je zároveň najväčšim akcionárom zbrojarských firiem, takže zarábala aj na “darovaní” zbraní Ukrajine, ktoré predtým jednotlivé štáty kúpili.
https://www.inenoviny.sk/eu-pomaha-ukrajine-zbranami-a-vojenskym-arzenalom-a-profituje-blackrock/
https://www.inenoviny.sk/ukrajina-svetovi-vyrobcovia-zbrani-rekordne-zarabaju-na-vojne/
https://www.inenoviny.sk/media-vlastnia-ti-isti-co-farma-firmy/

28.12.2022 Zelenský sa stretol s predstaviteľmi najväčšej svetovej firmy Blackrock. Vojna ešte neskončila a už dohodujú plán obnovy. V skratke povedané..ktoré firmy sa nabalia na rozbitej Ukrajine a samozrejme Ukrajinu zadĺžia. Dokonalý plán. Vytvor vojnu, znič krajinu, predávaj jej zbrane, potom prerábaj a zadĺž krajinu…keď nebude Ukrajina stihať platiť, tak sa predá…možno celá Ukrajina. Niekto si už isto mastí ruky na tom, ako sa bude privatizovať. Nie náhodou na Ukrajine pôsobil Mikloš a Dzurinda, gorily a zločinci, ktorí sa podieľali na rozkradnutí Slovenska.

Komediant a podvodník Zelenský bol pre Blackrock ideálnou bábkou, ktorá plní príkazy. Chudáci Ukrajinci, ktorí naleteli “jeho” dobrým úmyslom.
https://www.president.gov.ua/en/news/prezident-obgovoriv-z-generalnim-direktorom-blackrock-koordi-80105

Blackrock je aj najväčšim akcionárom v energetických firmách a práve vďaka nenažranosti Blackrocku svet zažíva prechod do chudoby, práve vďaka nim mnohé firmy krachujú..lebo nedokážu platiť vysoké účty za energie a to je výsledok tej “krásnej” globalizácie..keď pár firiem vlastní celý svet. A možno len jedna…

zdroje:
https://www.cnbc.com/2022/12/28/zelenskyy-blackrock-ceo-fink-agree-to-coordinate-ukraine-investment.html
https://www.washingtonexaminer.com/news/zelensky-blackrock-reconstruction-world-economic-forum

Tu v článku Smerák Lajčák chváli Dzurindu a Mikloša a ich aktivity na Ukrajine. Ruka ruku myje…
https://dennikn.sk/118409/lajcak-o-ficovej-ceste-moskvy-treba-oslavit-vitazstvo-nad-fasizmom-ale-aj-mysliet-na-anexiu-krymu/

Kde sa dvaja bijú a zomierajú nevinní ľudia, či už Rusi alebo Ukrajinci..tam zločinci ako investori a predajcovia zbraní profitujú…človek by si až povedal, že tie vojny niekto umelo vyvoláva. Vytvára sa nenávisť medzi bratskými národmi, môžme zaspomínať na Juhosláviu. Tí najbohatší ešte viac zbohatnú. A z ľudí sa stanú ešte väčši žobráci.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Na Slovensku Slováci čakajú rok a viac na invalidné posudzovanie, Ukrajinci to majú rýchlejšie

Na Slovensku od príchodu Ukrajincov sa výrazne zhoršili podmienky pomoci tým Slovákov v najťažšich podmienkách. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *