Slovenský vedec Miroslav Štec hovorí, že vakcinácia môže poškodiť prirodzenú imunitu ľudí

Očkovanie na COVID-19 sÍce zvýši v konkrétnych pripadoch špecifickú imunitu (najáastejšie proti niečomu,  čo už bolo), ale zároveň vám zoberie schopnosť reagovať tým, čo nazývame prirodzený imunitný systém človeka vyvíjaný milióny rokov. Za to, že tu vôbec sme a že sme prežili súboje s alternativnymi živými organizmami na planéte Zem vďačime našim prirodzeným imunitným reakciám a nie imunite ziskanej z pochybných vakcín.
Ochrana vyvolaná vakcínou je značne špecifická, na konkrétne kmene (často uý neaktuálne, ako napriklad SarS2), je náhoda, že funguje dobre aj na B117, nefunguje ale na P1 a juhoafrický kmeň. Naproti tomu prirodzená imunita, ak si ju “nezblbnete vakcínou” je z princápu univerzálna – nešpecifická. Prirodzená ľudská imunita sa vyvijala a vyvíja úspešne uý milióny rokov. Je tak dokonalá, že zemeguľu neovládli virusy a divé prasatá, ale homo sapiens. Ak si tieto prirodzené imunitné odpovede, prekryjete špecifickou imunitou prostrednictvom vakciny, môže sa stať a stávalo sa to, že dôjde u zaočkovaných pri ďalšom patogéne ku zmätku – patologickým imunitným reakciám na inak neškodné patogény.
zdroj:
fb: miroslav štec
   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *