piatok , 19 apríla 2024

Slovensko je v liečbe a riešeni COVIDu možno najhoršie na svete upozorňuje vedec

Vedec píše na svojom faceboou: Kedže, stale tu má niekto pocit, že naši karpatski lekári a vedci (vrátane pochybného zoskupenia “veda pomáha”) sú úspešni a porovnatelni v stratégii boja s pandemiou koronavírusu v roku 2020 a 2021 s okolitymi krajinami , zhrňujem v obrázkoch fakty.

Naozaj pochybne zoskupenie okolo matematika Kollara (Čekan, Celec, Klempa, Bražinová, Jarčuška, Krčméry, lekári Hložnik, Sabaka, Koščálová, Leško, Visolajský…) tu už radia politickým predstaviteľom štátu viac než rok, za vydatného potlesku novinárov typu Prokopčák, Hrib….

Pôvodným heslom zpred roka bolo: ” Z pandémie nás vyvedie testovanie a vakcinácia”. K tomu pridala prezidentka Čaputova a p. Remišová aj odbojne heslo ” vakcinácia=sloboda”. Na viac sa zrejme nezmohli. Prevencia, ambulatná sfra, “z prsta vytiahnutá” intenzívna starostlivosť karpatských lekárov nikoho nezaujímala. Ministerstvo v rozklade, stávka na jednu kartu v podobe chimérickej vakciny ( o ktorej naozaj ešte netušíme, či je správnym riešenim) a plošného testovania ala Čekan priniesla svoje v podobe 11.000 mŕtvych len na Covid a permanentne nadmerne (all causes) úmrtia každý mesiac od septembra 2020 doteraz.

Nie je mi jasné, ako môže niekto príčetný naďalej dôverovať tomuto zoskupeniu. Je to strata súdnosti? Pozrite sa teda, aký je výsledok viac než ročného pôsobenia a radenia spolku “veda pomáha” v porovnani s okolitými krajinami.

Pritom na Slovensku boli najtvrdšie opatrenia z okolitých štátov, najviac testovania a sme na tom najhoršie.

zdroj: https://www.facebook.com/miroslavstec/posts/3658013234321574

   Send article as PDF   

Check Also

Na čele WHO je človek napojený na teroristickú organizáciu a západné tajné služby

Západné média cenzurujú informácie o skutočných aktivitách riaditeľa WHO. Ten pochádza z Etiópie, je biológ …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *