streda , 24 apríla 2024

Budúcnosť: Na koncerty s negatívnym testom, očkovanie, databáza u obvodného

Konšpiračné články z jari 2020 predpovedali situáciu do budúcnosti, ktorá sa aktuálne napĺňa. Skupina Blossoms bude mať najväčši koncert v Anglicku v roku 2021.

Účastníci nebudú musieť nosiť masky, avšak musia mať negatívny test. Musia byť evidovaný u obvodného lekára a lístok sa im aktivuje až po spárovaní s negatívnym výsledkom testu na COVID-19. Koncertu sa nemôžu zúčastniť tehotné, ani závažne chorí. Koncert je súčasťou vládneho výskumu, ktorý bude realizovať viacero koncertov s cieľom preveriť ich bezpečnosť.

(o plošnom masívnom testovaní a plánoch písal MUDr. Píjak dávnejšie: https://www.inenoviny.sk/naplnaju-sa-konspiracie-bez-covid-pasu-sa-nikam-nedostanete-lekar-spracoval-britske-dokumenty/

Ako vidieť takýmto štýlom sa začínajú vytvárať databázy, kde budú aktivity podmienene zdravotným stavom, očkovaním, testovaním. Už len kúsok chýba k sociálnemu kreditenému systému totalitnej Číny.

Výskumnici budú monitorovať pohyb osôb na koncerte, presun na koncert a po koncerte. Účastnici koncertu si vykonajú doma test v deň udalosti a potom o 5 dni, aby to mohli vyhodnotiť.

Majú v pláne skúmať aj iné udalosti a analyzovať správanie ľudí.

zdroj: https://www.theguardian.com/music/2021/apr/18/blossoms-to-play-englands-first-large-music-gig-of-2021

Anglicko, Slovensko, Izrael patria medzi krajiny, kde prebiehajú výskum ohľadom COVID situácie. Na Slovensku bez vedomia občanov.

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár upozorňuje: Väčšina COVID pozitívnych sú očkovaní

Tieto nepohodlné informácie už nešíri propaganda, už sa o nich nehovorí. Ale väčšina pozitívnych testov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *